PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742608}
5,6 18 735
ocen
5,6 10 1 18735
4,8 5
ocen krytyków
Bloodshot
powrót do forum filmu Bloodshot

Łysy

ocenił(a) film na 6

Okejjjj. Ale czy to aż tak wielki problem żeby Vin mial przynajmniej trochę włosów? Lysy i napakowany i tak w kółko

ocenił(a) film na 3
himenex

Nie wiem dlaczego nie mogli mu zrobić charakteryzacji. Dodanie włosów to naprawdę nietrudne na tle charakteryzacji jakie się robi do wielu filmów.

ocenił(a) film na 8
himenex

W filmie UZNAJCIE MNIE ZA WINNEGO miał włosy i naprawde mu to nie pasuje , jak ogladałem film to sie skupiałem tylko na jego włosach bo nigdy nie miał xD

Jogi_6

Ale zagrał świetnie i film też na poziomie.

ocenił(a) film na 6
zatkaokakao

Wtedy to był zupełnie inny Vin Diesel. On kiedyś miał ambicje. Przecież debiutował jako reżyser i główny aktor w niezależnym dramacie obyczajowym. Przez wiele lat próbował nakręcić Hannibala, ale "Find Me Guilty" mimo że dobry film, to nie zarobił, ani nagród nie przyniósł i jeszcze gorzej z "Babylon A.D.", który miał być ambitnym kinem, a okazał się komercyjnym przeciętniakiem. No i chwilę później 4 część "Szybkich i wściekłych" odniosła niespodziewany sukces, który udało się powtórzyć, to tak naprawdę Vin pojechał tym tropem, bo to jedyny komercyjny sukces w jego karierze.

A jak w 2016 roku zagrał ambitniejszą rolę u Anga Lee, no to nikt go nie obejrzał tam, więc trudno mu się zdziwić, że grywa tam, gdzie go chcą oglądać.

ocenił(a) film na 5
RipRoy

W filmach kostiumowych lepiej by wyglądał

ocenił(a) film na 7
himenex

Ale przynajmniej w łysego się da uwierzyć że to komandos. Jak widzę w tych filmach jak laska 50 kg obija zbira to mnie śmiech dopada

ocenił(a) film na 5
dezertx

Wiesz, Bruce Lee też ważył 50 kg, a obijał każdego bez problemu, tak że to nie waga decyduje ;)

ocenił(a) film na 7
lia_13

Oj tam, jeden precedens nie oznacza reguły

ocenił(a) film na 6
lia_13

Ale jaką Bruce Lee miał muskulaturę. Jak widzę niewiasty z tymi chudymi, smukłymi łapeczkami, co biją wielkich facetów, to też nie mogę uwierzyć, że te ciosy mają jakąkolwiek moc.

lia_13

Bruce Lee bił innych kolesi o wadze 50 kilo. Zwykły operator SWAT, Navy Seals czy jednostki GROM by go połamał w 30 sekund.

himenex

Teraz, z włosami wyglądałby śmiesznie i głupio, zważywszy że znamy go praktycznie z ról gdzie już jest ogolony. Oglądnij sobie jego zdjęcia w sieci z młodości z włosami. Teraz nie pasowałby do żadnej roli z włosami.

ocenił(a) film na 6
katana57

No tak aleeeee.... Jesli już coś robią to po co zmieniać aż tak

himenex

Łysi są seXXXy, a poza tym nie pozostawiają po sobie kudłów na pościeli - bardzo praktyczne rozwiązanie.

ocenił(a) film na 6
gynosaurus

Ojjjj... W sumie już to ogladalem 2 razy i jakoś przestałem zwracać uwagę na tą łysą glace ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones