PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742608}
5,6 18 723
oceny
5,6 10 1 18723
4,8 5
ocen krytyków
Bloodshot
powrót do forum filmu Bloodshot

...ale można spędzić dwie godziny w kinie bez ziewania. Dla miłośników akcji i efektów specjalnych rzecz warta uwagi.

ocenił(a) film na 2
darex2709

Co to są artystyczne fajerwerki?

ocenił(a) film na 7
Krzypur

Są to części składowe filmu jak gra aktorska,
muzyka, reżyseria itp ,których artyzm rzuca widza na kolana ( w uproszczeniu, ma się rozumieć).

ocenił(a) film na 4
darex2709

To są podstawy filmu jako takiego, nie żadne "fajerwerki". Poza tym zgoda- filmowi brakuje jakichkolwiek podstaw.

ocenił(a) film na 4
darex2709

No mnie akurat takie ziewanie dopadło, że ledwo obejrzałem do końca. ;) Wtórny i brzydki wizualnie, do tego bardzo przeciętnie zagrany.

ocenił(a) film na 7
qiks33

Typowo komercyjna produkcja, która wcisnęła się na ekrany w okresie rozkwitu pandemii koronawirusa. Gra aktorska naprawdę słaba, wizualnie średni ale się nie nudziłem. Oceniłem go wyżej bo był to ostatni film, jaki obejrzałem przed zamknięciem kin w Irlandii. Jest jeszcze kwestia jakości i klimatu w jakim odbierasz film. Jeśli go oglądasz w domu bo ściągnąłeś z sieci w jakości cokolwiek wątpliwej, Twoj telewizor ma już ponad 20 lat, dzieciaki skaczą Ci przed ekranem (bo co mają robić skoro szkoły zamknięte) a żona wrzeszczy, żebyś wyniósł śmieci, to Twoja opinia będzie zawsze gorsza. Ja oceniam film po wyjściu z kina chyba, że jest to produkcja typowo platformowa lub ukazała się wyłącznie poza dystrybucją.

darex2709

Co prawda to prawda. Na 75 cali 4K w domowym zaciszu film robi robotę. Ocena zdecydowanie zaniżona.

ocenił(a) film na 10
darex2709

taką technologie powinno uzywać Polskie Wojsko

ocenił(a) film na 7
vAkatsuki

Z pewnością już używa ale jest to na razie słodka tajemnica pana prezesa i jego ludzi.

ocenił(a) film na 5
darex2709

Żeby akcja i efekty specjalne miały sens, to film musi mieć dobrze zrobiony scenariusz i grę aktorską. Niestety jako fan Diesela muszę z całą pewnością powiedzieć że już nie widzę w nim tego aktora który swoją osobą stworzył ciekawe postacie w kinematografii. Naprawdę szkoda że nie ma w nim już tego czegoś. Film był mocno kiczowaty, a w połowie filmu spojrzałem na pasek by zobaczyć ile zostało do końca, bo z każdą minutą chciałem by się już zakończył. Na temat komiksu się nie wypowiem oraz ile w tym filmie jest z oryginału. To tyle z mojej strony i nie polecam wrzucać wszystkich ludzi do jednego kosza mówiąc dla miłośników. Nie każdy ma taki sam gust, a tym bardziej takie niskie wymagania. Oczywiście kłócić się nie będę, ale zawsze mów i pisz za siebie, anie za wszystkich. Pozdrawiam. ;)

ocenił(a) film na 4
kaze_w

Diesel jest już po prostu za stary na takie filmy. Żaden z niego aktor, zawsze jechał na wyglądzie. Prawdziwi aktorzy mogą pracować z powodzeniem do +80, jak choćby Eastwood. Diesel do nich nie należy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones