PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742608}
5,6 18 763
oceny
5,6 10 1 18763
4,8 5
ocen krytyków
Bloodshot
powrót do forum filmu Bloodshot

film słaby, za mało dobrych akcji, zamiast skupic sie na tym elemencie rozrywki to poszli w wyjaśniania motywów, wymazywania pamięci, generowanie rzeczywistosci etc. to mial byc film rozrywkowy a w sumie mało tej rozrywki.. jedna akcja w tunelu a potem druga na końcu - i wszystkie głupie jak but - idzie Diesel i wszyscy do niego strzelają a on nawet nie robi uników, strzelanie z pistoletów do nieśmiertelnego jest mało emocjonujące pod każdym względem...

mercx

Naprawdę jestem ciekaw, jak głupim trzeba być, żeby oglądać tyle filmów, szczególnie kiedy samemu uważa się przeważającą większość filmów za stratę czasu (świadczą o tym Twoje oceny).

ocenił(a) film na 3
JackCarver

Jeśli film dostaje ode mnie 3 lub 4 to wg skali filmwebu film jest słaby lub ujdzie. To nie jest wcale niska ocena. A Jeśli uważasz że większość nakręconych na świecie filmów to są arcydzieła lub filmy na 7-8 to jesteś idiotą. Większość filmów na świecie to chłam, nieporozumienie, pół-amatorskie kino klasy B i w najlepszym wypadku film „ujdzie”. Dlatego wyniki każdego oceniającego tutaj obiektywnie użytkownika powinny przypominać (przy odpowiednio dużej liczbie ocen) krzywą pochyłą - najwiecej filmów na 1, potem 2, 3 ... itd aż do 9 i na samym końcu najmniej liczna kategoria - filmy na 10 (dosłownie kilka). Tymczasem skala ocen większości idiotów na tym forum jest dokładnie odwrotna - dla nich co drugi film to co najmniej arcydzieło i film wybitny - co jest zaprzeczeniem definicji wybitności danego filmu. Ludzie oceniają te filmy bo np podoba im się temat (komiksowi bohaterowie), jarają się jakimś aktorem (jaki on piękny) etc. Nie patrzą obiektywnie bo się g#%no znają. Więc daruj sobie te idiotyczne ataki ad personam, typu - jak ci się nie podobał film to po co oglądasz - bo jak się to czyta to ręce opadają. I tak do ciebie nic nie dotrze, a moja odpowiedź była tylko stratą czasu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones