PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657891}
6,9 89 393
oceny
6,9 10 1 89393
7,1 37
ocen krytyków
Blue Jasmine
powrót do forum filmu Blue Jasmine

Jak w tytule :) Dosyć pouczający, postać Jasmine dla mnie genialne, Blanchett jakby stworzona do
tej roli. Ogólnie dobrze mi się oglądało, choć były dla mnie gorsze momenty. Dobrze przedstawiona
moim zdaniem kobieta przechodząca załamanie nerwowe, z fasadą opanowanej kobiety, a w środku
w rozsypce. A także taka kobieta z niej była przymykająca oko na wiele rzeczy, co też na pewno
przyczyniło się do jej silnego cierpienia potem. To też pokazuje pewnie jak bywają kobiety, dla których
liczy się majątek ich męża, ale nic więcej nie wnikają, mają luksusowe życie i na innych patrzą z
góry. Dobry film, moja ocena 7/10. Polecam.


Tutaj SPOJLER
A i podobało mi się jak Jasmine potem straciła majątek, zaczęła pracować jej zdaniem "poniżej jej
godności". Moim zdaniem dobrze jak każdy choć trochę tego liźnie, a nie wywyższa się, bo myśli, że
ma więcej pieniędzy to jest lepszy. A ona taka była, można powiedzieć koszmar faceta, babka, dla
której najbardziej wtedy liczyły się luksusy albo np to, że musi lecieć 1 klasą :P A jej mąż miał tak naprawdę tylko kasę, bo poza tym był.. no sami widzieliście, dupek do kwadratu, z tym, że Jasmine do pewnego momentu przymykała oko, była właśnie korzystającą z jego majątku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones