PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657891}
6,9 89 388
ocen
6,9 10 1 89388
7,1 37
ocen krytyków
Blue Jasmine
powrót do forum filmu Blue Jasmine

Cieszę się, że wreszcie po takim czasie "aktorskiej stagnacji" - od czasu Zagubionych, powróci na ekrany. Ostatnie role, jakie grał, nie dały mu szans się wykazać. Mam nadzieję, że teraz znów się wybije. :)

cwaj

Mam taką samą nadzieję! Dla mnie jest świetny i wkłada przynjamniej połowę swojego serca w to co robi :D

alanrickman

Jeżeli nie więcj niż połowę! Patrz: rola bitego, kopanego, poniewieranego Bena :)

cwaj

Bardzo dobry aktor.. Żeby tylko więcej ludzi poznało się na jego doskonałej pracy..

alanrickman

Po Allenie się wybije!

cwaj

Mam taką nadzieję. Chyba, że znowu dadzą mu epizodyczną rólkę. Przecież "Lost" też oglądało dużo ludzi, a przecież grał tam "głównego czarnego" bohatera i ludzie go kojarzą nie po nazwisku tylko po "Benie". No ale wszytsko się okaże.

alanrickman

Bena zagrał moim zdaniem świetnie, to nadal moja ulubiona postać z Zagubionych. Z tego co wiem, ludzie też byli zżyci z tą postacią - oby tylko tutaj nie dostał roli pt. Bity mężczyzna nr 3...

cwaj

To miałem na myśli ;p To też moja ulubiona postać z Lost.

alanrickman

Ok, sorry. ;) Ale on w ogóle się specjalizuje w takich rolach - psychopata z Pily1.... coś jest na rzeczy...

cwaj

Dobry aktor potrafi zagrać każdy charakter, a on niewątpliwie nim jest. Oby tylko dali mu szanse na to.

cwaj

Przeglądałam obsadę tego niezatytułowanego filmu i od razu Emerson rzucił mi się w oczy. Kurczę od razu przypomniały mi się dobre czasu, gdy oglądałam "Lost" i Bena żywiłam raz to raz mieszanymi uczuciami. Jestem ciekawa jego kreacji u Allena. No ładnie. Właśnie liczę, że się wybije, bo to wspaniały aktor :D

zuz95

Oj taak, czasy LOST to były super czasy.... szczególnie 3. seria i wątek Innych :)

cwaj

W jednym z wywiadów mówił że ma w najbliższym czasie zagrać "miłosną" scenę. Możliwe że to właśnie tutaj.

A Person of Interest oglądacie? Też tam jest i jak zwykle świetny :)

Lady_molok

Miłosna scena? Jakoś nie potrafię soie tego wyobrazić..;) Ten serial, o którym mówisz, to ten, gdzie Emerson gra z O'Quinnem?

cwaj

On nie ma serialu gdzie gra z O'Quinem. Miał być ale coś nie wyszło ;_;

neta97

Phi, a tak o tym projekcie trąbili... :<
Jakby dostał główną rolę, to by od razu go dostrzegli inni producenci, reżyserzy.
Oby!

cwaj

Nie nie z O'Quinem.
Z Caviezel'em :)
Na filmwebie widnieje jako Impersonalni. Nie jest u nas popularny bo żadna z "naszych" stacji go nie puszcza. Mi udało się go znaleźć dzięki n-ce, a potem to już wiadomo ;)

Lady_molok

Szkoda, że go w tv nie puszczają bo nawet fajny serial.

cwaj

Mam nadzieje że dostanie dużą rolę a nie jakąś poboczną.

neta97

Zmartwię wszystkich oczekujących na film tylko ze względu na Emersona w obsadzie...
Chodzą słuchy i pogłoski, że jednak go nie zobaczymy. W bazie filmu na imdb już nie widnieje w obsadzie.
Szkoda wielka szkoda :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones