PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657891}
6,9 89 397
ocen
6,9 10 1 89397
7,1 37
ocen krytyków
Blue Jasmine
powrót do forum filmu Blue Jasmine

Chcialabym sie wybrac na niego z babcia, ale nie wiem, czy nie ma tam jakis nieodpowiednich
scen :)

Ninaa64

A co, babcia ma 14 lat?

ocenił(a) film na 5
angie_ko

Film jest od 15 lat. ;> Jak jesteś dojrzała to idź.

Kamysto

Ale mi chodzi o takie rozbierane sceny. Czy takie sa? Jakos nieszczegolnie mam ochote patrzec na takie sceny z babcia u boku.

angie_ko

Nie, dziadek.

Ninaa64

nie ma, ale możesz się wynudzić na nim

hedlio

raczej sie nie wynudze, a jesli tak, to po obejrzeniu to tu napisze :)

Ninaa64

Ale to kochane! Musisz być bardzo miłym człowiekiem.

Ninaa64

przepraszam, jak słyszę 14 lat to od razu widzę zasmarkaną gówniarę uważająca śmiertelne igrzyska za arcydzieło... mam tak z automatu....

hedlio

Prosze, ludzie noooo... Nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka z powodu podobnego wieku. Igrzysk nie ogladalam, ale bym chciala, bo chce zobaczyc, czy to film beznadziejny czy okropny :)

Ninaa64

Spokojnie moja droga film jest zyciowy i nie emanuje erotyzmem ktory moze cie czasem podniecic(jesli ku temu masz obawy)... Ze spokojem z babcia isc mozesz a film zreszta jak prawie wszystkie Allena jest dobry i niesie ze soba jakies przeslanie.

Ninaa64

u Allena mówi się o seksie zamiast go fizycznie uprawiać ;p i tu podobnie jak w wielu innych jego filmach, wielokrotnie się o nim mówi, ale nie zmienia to faktu, że żadnych scen erotycznych nie doświadczysz. Skoro mówisz, że się nie wynudzisz, to idź. Wolny kraj to przecież ;) najwyżej za parę lat obejrzysz go znowu i docenisz pod innym kątem :) ja mam tak teraz z wieloma filmami (mam zamiar się wziąć niedługo za trylogię Ojca Chrzestnego, który chyba nie zachwycił mnie aż tak jak powinien, gdy oglądałam go w twoim wieku ;))

Ninaa64

najbardziej erotyczny w tym filmie był pocałunek na rogu ulicy i stwierdzenie "let's make love". a przepraszam, były jeszcze jakieś przewracanki na kanapie. spokojnie możecie na to iść :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones