PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657891}
6,9 89 393
oceny
6,9 10 1 89393
7,1 37
ocen krytyków
Blue Jasmine
powrót do forum filmu Blue Jasmine

Jak dla mnie film momentami nudny i ciągnący się. Cóż Allen zawsze robi takie filmy. Można je albo kochać albo nienawidzić. Ja filmów Allena nie lubię, ale obejrzałam ze względu na aktorkę, którą uwielbiam. Tym bardziej, że dostała za ten film oscara. Film był dla mnie taki sobie i pewnie w innym przypadku od razu bym go wyłączyła, ale nie mogłam ze względu na Kate. Swoją grą przyćmiła wszystkich i sprawiła, że ten film warto obejrzeć chociażby tylko ze względu na nią. Ja naprawdę nie mam zielonego pojęcia jak można zagrać spokojną i opanowaną oraz histeryczną i niezrównoważoną Jasmine i w obu przypadkach zrobić to perfekcyjnie. Wielkie brawa Kate! Z każdą kolejną rolą jesteś coraz lepsza. I bez namysłu mogę powiedzieć, że w tym roku oscar dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej trafił w dobre ręce. Po mimo tego, że film był naprawdę przeciętny.

ocenił(a) film na 5
Ola1221M

Także nie przepadam za filmami Allena i ten również nie urwał mi "dupy", stwierdzę nawet, że jestem zdziwiona, ze Cate dostała za niego Oscara, możliwe, że nie było lepszych propozycji w danej kategorii.

ocenił(a) film na 5
Ola1221M

Także nie przepadam za filmami Allena i ten również nie urwał mi "dupy", stwierdzę nawet, że jestem zdziwiona, ze Cate dostała za niego Oscara, możliwe, że nie było lepszych propozycji w danej kategorii.

ocenił(a) film na 5
Ola1221M

Polecam Ci film za który Cate według mnie i krytyków powinna dostać Oscara: AVIATOR - Cate Blanchett która zagrała kilkukrotną zdobywczynię Oscara Katharine Hepburn.

Co za głos, ruch i charyzma w filmie Aviator, oczywiście brawa także dla Leo za swoją grę aktorską, rewelacja, owacja dla nich obojga :)

ocenił(a) film na 5
Ola1221M

Polecam Ci film za który Cate według mnie i krytyków powinna dostać Oscara: AVIATOR - Cate Blanchett która zagrała kilkukrotną zdobywczynię Oscara Katharine Hepburn.

Co za głos, ruch i charyzma w filmie Aviator, oczywiście brawa także dla Leo za swoją grę aktorską, rewelacja, owacja dla nich obojga :)

ocenił(a) film na 5
Ola1221M

Przepraszam za te powtórki w komentarzu, ale to jakiś błąd w systemie filmwebu.

ocenił(a) film na 6
titka_dritka

Oglądałam i również byłam zachwycona tą kreacją. Ja jednak podziwiam ją też za rolę w Charlotte Grey (o ile tak to się pisze :D) i również polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones