PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1225}

Blues Brothers

The Blues Brothers
7,6 104 901
ocen
7,6 10 1 104901
7,6 22
oceny krytyków
Blues Brothers
powrót do forum filmu Blues Brothers

Kultowa produkcja ze wspaniałą muzyką i legendami sceny muzycznnej takimi jak Ray Charles, Aretha Franklin i itd. Nie trzeba być fanem styli muzycznych występujących w filmie, trzeba po prostu mieć dobry słuch i to wystarczy, aby film dosłownie porwał. Chciałbym dać pełną dziesiątkę, lecz niestety pamiętajmy, że to film i trzeba wziąć pod uwagę też scenariusz, który aż tak nie zachwyca, grę aktorską itp. Wiem jednak, że na pełną ósemeczkę ta produkcja zasługuje.

użytkownik usunięty
Pepsi_Boy

Ode mnie również 8/10. Od dziecka słyszałam o tym filmie, jednak nigdy nie było mi dane go zobaczyć. Mimo tego nastawiłam się to niego trochę negatywnie, spodziewałam się przeciętnego kina familijnego i.... w sumie je otrzymałam. Z tym, że kawał całkiem porządnego kina familijnego :) Wielkie pozytywne zaskoczenie. Z filmu bije niesamowita energia, oglądałam o 2 w nocy, a czułam się jak po potrójnej kawie. Nie wspominając już o muzyce! Scenariusz rzeczywiście słaby, ale wydaje mi się, że gra aktorska pasuje do filmu.

ocenił(a) film na 8

Grze aktorskiej nie mam nic do zarzucenia, po prostu wymieniłem ją jako przykład tego, co trzeba wziąść jeszcze pod uwagę, aby ocena była jak najbardziej "obiektywna", mimo, iż już sama muzyka hipnotyzuje :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones