PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629795}

Boże, błogosław Amerykę

God Bless America
7,0 17 346
ocen
7,0 10 1 17346
5,3 6
ocen krytyków
Boże, błogosław Amerykę
powrót do forum filmu Boże, błogosław Amerykę

8/10

ocenił(a) film na 8

skończyłem 40 i coraz częściej chciałbym być takim Frankiem w Polsce !!!!!!!!!!

Szukam Roxie...

ocenił(a) film na 7
Fanwebfilm

Dobry plan, powodzenia w poszukiwaniach. (;

Fanwebfilm

18.08.74 skończyłem 40. W głowie się nie mieści jak bardzo podzielam Twój pogląd!!! i jak bardzo odpowiadało mi to co robił główny bohater.... Przypomniał mi się od razu Falling Down z Douglasem! Generalnie temat na długie godziny do rozmowy.
Z dedykacją dla pół mózgich pajaców, serwujących niemiłosierną papkę poprzez eski, vivy, eremefy, dla miłośników nie zamykania ryja w kinie, dla rozwydrzonych bachorów podczepionych do ajfonów, dla twórców kreowania sztucznego popytu, dla anafabetów nie potrafiących przeczytać w internecie więcej niż 3 zdań (...). D-FENS!

ocenił(a) film na 10
hell303

DOkładnie joł

ocenił(a) film na 8
hell303

Myślisz, że jeden gostek z "łbem chorym" coś by zmienił? Usłyszałbyś o tym w radiu rano lub przeczytał w gazecie. Potem ładnie się ubierzesz, ogolisz i pójdziesz do pracy.

ocenił(a) film na 5
Fanwebfilm

to może się dogadamy...

ocenił(a) film na 8
schschfikation

jestem za :O)

ocenił(a) film na 8
Fanwebfilm

Wizyta u psychiatry i seksuologa bardzo wskazana.

ocenił(a) film na 8
wmbco

ja jestem seksuologiem a moja żona jest psychiatrą i co z tego ?

ocenił(a) film na 5
Fanwebfilm

Tylko nie spiździej jak Frank w drugiej połowie filmu i jak się dowiesz że twoja Roksia to gimbazjalistka która uciekła z domu to weź ją wyruchaj i odstrzel za bycie taką samą pozerską owcą jak reszta, a nie odsyłaj do mamusi.

ocenił(a) film na 8
rozkminator

ok. gilu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones