PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=632464}

Boże błogosław Ozzy'ego Osbourne'a

God Bless Ozzy Osbourne
7,7 1 535
ocen
7,7 10 1 1535

Boże błogosław Ozzy'ego Osbourne'a
powrót do forum filmu Boże błogosław Ozzy'ego Osbourne'a

Bardzo dobry

ocenił(a) film na 8

Niezwykle barwna opowieść o niezwykle barwnym człowieku.
Pokazująca jego wzloty i upadki, nadzieje i przygnębienie.
Świetnie zmontowany materiał, można wiele się dowiedzieć i naprawdę film wciąga .
Ode mnie 8/10 świetnie się oglądało.

ocenił(a) film na 9
Fireghost

bardzo ciekawy, uswiadomilam sobie, ze mimo iz praktycznie od dziecka go slucham to nie mialam pojecia kim wlasciwie on jest, jakim czlowiekiem...jednoczesnie widac jest przemiane z rockowego gowniarzyka w swiadomego czlowieka legende...

Fireghost

Polecam książkę "Ja Ozzy" - razem z filmem to kompendium wiedzy i świetnej zabawy. Oczywiście o ile nie czytałeś ;)

ocenił(a) film na 9
Maciej29

"Ja Ozzy" to genialna książka. Niby biografia a czyta się jak dobrą książkę przygodową :)

ocenił(a) film na 8
Fireghost

Czytałem książkę Ozzy'ego, czytałem też Iommi'ego, biografię Black Sabbath również , więc historie przedstawione w filmie są mi dobrze znane, ale tu można na własne oczy zobaczyć jak wyglądało Birmingham wtedy (i jak wygląda dziś), można zobaczyć Ozzy'ego na próbach, można zobaczyć jego stres przed koncertem, relacje z Sharon, jego podejście do przeszłości (nie może patrzeć na swoje klipy z lat 80-tych) i to jak radzi sobie dziś.
Po prostu życie Ozzy'ego w pigułce - jak na półtoragodzinny film, sporo emocji - bo jest miejsce na niechęć i żal do niego za niektóre rzeczy, które zrobił, ale jest też sporo miejsca na współczucie.
Warto obejrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones