PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4273}
7,3 1 683
oceny
7,3 10 1 1683
Bo oszalałem dla niej
powrót do forum filmu Bo oszalałem dla niej

Warto obejrzeć

ocenił(a) film na 8

ze względu na rewelacyjną rolę Wardejna no i piękną młodziutką Kownacką. Do muzyki można sie przyczepić - radzieckie syntezatory :p

ocenił(a) film na 6
Eryczek

Aż sprawdziłem w napisach: chyba Tobie słoń na ucho nadepnął.

muzyka
PIOTR FIGIEL
w wykonaniu kompozytora
na instrumentach elektronicznych
»Roland«

ocenił(a) film na 8
Wujek_Sylwek

skoro musiałes sprawdzić to też za mocny nie jesteś... Tak czy inaczej muzyka w tym filmie to syf

ocenił(a) film na 6
Eryczek

Muzyka jest w tym filmie na tym samym poziomie co reszta rzemiosła filmowego. Czyli syf syfem doprawiony.

Zapewne gościu właśnie sobie kupił syntezatory i przeleciał po kolei po wszystkich presetach i to sprzedał jako ścieżkę dźwiękową. Ale nie zwalajmy na instrumenty, to całkowicie wina kompozytora i realizatorów dźwięku.

Całość strasznie na chybcika robiona, wszystko z ' first take' (nie wiem jak się po polsku tłumaczy: z pierwszego ujęcia?; fraza mi pasuje tylko do sztuk wizualnych, nie do muzyki).

ocenił(a) film na 8
Wujek_Sylwek

to prawda że ogólnie realizacja do niczego, ale aktorsko stoi na wysokim poziomie do tego dialogi świetne- ten film ma wiele cech których brakuje we wspołczesnym Holiłódź

ocenił(a) film na 6
Eryczek

Z "wysokim poziomem aktorstwa" też się nie zgodzę. Wardejnowi daleko od udanego pokazania tytułowego szaleństwa, cały film grał jak na środkach uspokajających, nawet w scenach pijaństwa był opanowany. Kownacka zagrała cyckami, czy też cieniem cycków przez szkło mleczne w niby łazience, bo żadna łazienka nie miała/ma tak dużych szyb mlecznych. Jedyny moment, gdzie okazała jakieś emocje to w scenie wyrzucania nachalnego Wardejna z mieszkania. Dobrze do niej pasuje epitet o aktorce, która nie gra a "zachowuje się".

Mnie nie przeszkadza, że niektórzy widzowie bardzo identyfikują się z aktorami i są zupełnie nieobiektywni. Tutaj z aktorów zagrały tylko nazwiska a całe ich role nadają się do filmu szkolnego o tym jak grać źle.

ocenił(a) film na 8
Wujek_Sylwek

Dobre! chociaż i tak się nie zgodzę :D

ocenił(a) film na 6
Eryczek

De bustibus non est disputandum, jak mawiali starożytni Polacy.

Wujek_Sylwek

Obiektywizm nie istnieje...to wstrzymanie się od głosu innymi słowy!

Wujek_Sylwek

Muza świetna, wtedy taka była...a la Kombi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones