PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836323}
5,7 19 254
oceny
5,7 10 1 19254
5,6 34
oceny krytyków
Bo we mnie jest seks
powrót do forum filmu Bo we mnie jest seks

Niestety, straszliwie to słabe. Pod każdym względem.  Nie dlatego, że tvp. Umiem być obiektywna. Ludzie i bogowie byli super. Trzeba było zrobić czarno-biały film (bo taka jest Jędrusik w naszej świadomości), bardziej to przerysować (także Dębską), żeby było odważniej, wulgarniej, brudniej, a to jest takie od linijki. 

scenariusz

Koszmarne kostiumy (może trzeba było mniej, ale porządne), fatalny scenariusz, scenografia jedynie niezła. A propos czerni i bieli weźmy dla porównania "Pana T". Tak trzeba było to nakręcić.

scenariusz

Najgorsze, że wulgaryzmy i gołe cycki poszły na marne, bo zabrakło historii, tempa, sprawności reżyserskiej.

ocenił(a) film na 5
scenariusz

ten film to koło Kaliny Jędrusik nie stal... zero klimatu charyzmy, scenariusz kiepski

scenariusz

QUOTE: "Trzeba było zrobić czarno-biały". Ja sam bym filmu czarno-białego zapewne nie obejrzał. Acz z drugiej strony autobusy marki Jelcz odrealnionej barwy lila (sic!) - to chyba nigdy nie jeździły.

ZespolyFilmoweSA

maczenta :)

ZespolyFilmoweSA

Też zwróciłam na to uwagę. Autobusy powinny być (bo były wtedy) czerwone, ale w tym filmie wszystko jest takie przebarwione na fiolet. Ciekawe, czy to był zamysł, wypadek przy pracy czy może coś się zepsuło na taśmie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones