PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681135}

Bobry

5,6 1 487
ocen
5,6 10 1 1487
4,7 3
oceny krytyków
Bobry
powrót do forum filmu Bobry

http://www.imprezy.rzeszow.pl/imprezy/bobry-pokaz-premierowy-3469.html

powyżej szczegóły.

Jak ktoś się nie załapie, w czwartek, 10-X, o 18:00 pokaz w ramach konkursu festiwalu HAPPY
END, równiez serdecznie zapraszam.

ocenił(a) film na 7
Bananowy_Zabojca

Ja film widziałem już w czerwcu na koszalińskim festiwalu "Młodzi i Film" i to była rzeczywista premiera filmu (obecni na pokazie twórcy i aktorzy sami widzieli go wówczas po raz pierwszy :).

ocenił(a) film na 9
czipsy_dwa

W Koszalinie aktorzy widzieli go po raz drugi, po drobnych korektach. Twórcy - no, nie było nas tam, ale zapewniam Cię że widzieliśmy film dużo razy przed premierą. Reżyser-montażysta Hubert chyba już z 600 razy :) Sam pokaz w Koszalinie można nazwać pokazem przedpremierowym, a wersja filmu tam pokazana nie była ostateczną jeśli chodzi o montaż, dźwięk i muzykę. Dlatego potraktowaliśmy pokaz w Rzeszowie jako premierę, gdyż mogliśmy zaprosić wszystkich zaangażowanych w pracę nad "Bobrami", oraz zaprezentować film w wersji o której możemy powiedzieć, że jesteśmy z niej zadowoleni.

Osobiście również uważam, że można już odblokować oceny, tylko w sumie nie wiem jak to zrobić gdyż daty polskich premier mogą odblokować tylko administratorzy strony. Film jest już po siedmiu pokazach, a przed nami kolejny 26.X w warszawskiej Kinotece.

Pozdrawiam,

Marcin Kabaj

ocenił(a) film na 7
Bananowy_Zabojca

:)
Nieprecyzyjnie się wyraziłem - chodziło mi o aktorów (których uznałem po części za twórców): wydawało mi się, że sami mówili, że widzieli go pierwszy raz, ale może coś źle zrozumiałem :). Że montażysta widział film tyle razy - nie mam wątpliwości.
Ciekaw jestem zatem, jakim zmianom uległ film wobec koszalińskiego pokazu, bo nawet tamta, "niepełna" wersja, miała w sobie duży potencjał i nie tylko mi przypadła do gustu. Widać było jednak kilka niedoróbek, których poprawa mogła znacząco wpłynąć na jakość filmu - co zresztą zauważyli sami odtwórcy głównych ról.
Mam zatem nadzieję, że da się gdzieś/kiedyś zobaczyć oficjalną wersję filmu.

Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones