PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775580}

Bohater

The Hero
6,8 2 665
ocen
6,8 10 1 2665
Bohater
powrót do forum filmu Bohater

Czegoś tu zabrakło,czegoś co by poruszyło widza,co by sprawiło,żeby mu się łezka w oku zakręciła.Film się w miarę nieżle ogląda,ale szału nie ma,taka historyjka o człowieku stojącym już nad grobem w obliczu śmiertelnej choroby(tak na marginesie to niejeden facet w jego wieku chciałby mieć taką końcówkę z taką kobitką u boku,a nie w hospicjum).Na plus na pewno dobra główna rola,ale ten facet mógłby grać samym głosem,i po prostu boska Laura Prepon jako Charlotte - chociażby dla tej dwójki warto zobaczyć ten film.

kleju30

Pańcia najlepiej wie, co chciałby starszy facet.

lichthagen

Sorry, pańcio, ale to bez róznicy.

ocenił(a) film na 6
kleju30

Jestem tego samego zdania, aktor mi się podoba i mam do niego ogromny szacunek, ale może nie tyle fabuła, bo pomysł na film był, ale sam chyba scenariusz, dialogi troszkę takie bez wyrazu, nie czuć w filmie żadnych emocji, a przynajmniej mnie jakoś obraz nie przekonał. Troszkę się rozczarowałem, bo liczyłem na coś poruszającego, coś co chwyci za serce, a ja oglądając nic nie poczułem. Więc zgadzam się że coś tu zabrakło.

ocenił(a) film na 6
kaze_w

Myślę że ciężko zrozumieć motywy i działanie bohatera, jeśli nie ma kontekstu, dlatego filmowi brakuje tej dramaturgi. Widzisz bohatera, widzisz jego zmagania, ale brakuje przekazu. To tak jakby ktoś ci opowiadał kawał, ale w nie śmieszny sposób. Mam nadzieje że mniej więcej rozumiecie co mam na myśli. Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
kaze_w

Jestem tego samego zdania,że dialogi i całokształt wypadły jakoś bez wyrazu. Film nie chwyta za serce.,bo zabrakło poruszenia i większych emocji. Taka zwykła historyjka,ale mimo wszystko dobrze się ogląda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones