PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=499411}

Bokser

The Boxer
5,3 344
oceny
5,3 10 1 344
Bokser
powrót do forum filmu Bokser

3/10

ocenił(a) film na 3

Tragiczny film w stylu American dream. Koleś wychodzi z więzienia i znajduje trenera który robi z niego maszynę do boksu. Co jest najśmieszniejsze w tym filmie? Koleś ma pierwsza walkę z typem który lata w dużo wyższej wadze o niego i co robi? No oczywiście wygrywa, żenada. Później rozwala rzepkę i chyba jest bogiem bo po dwóch tygodniach wygląda jak nowy. Muzyka beznadziejnie dobrana, montaż to kpina a oglądanie tej nudnej szmiry to stracone 90 minut. Omijajcie to szerokim łukiem. Film określony jako dramat/ akcja/ sportowy. Bez jak, akcji tam nie ma żadnej, dramat z tego taki jak z Tuska dobry polityk, a sportowy? chyba tylko pod to można go deko podciągnąć.

Sprite_87

Filmy sportowe są dobre jeśli możesz sie z nich czegoś dowiedzieć ,Np ogladam teraz świetny serial animowany o boksie Hajime no Ippo ,i gdybym wcześniej nic nie wiedzial to z niego bym sie sporo dowiedział. Ja tak na to patrzę.

ocenił(a) film na 3
Ottiss14

Dramaty wojenne czy filmy fabularne też są dobre jeśli możesz się czegoś z nich dowiedzieć. Ale ja wymagam również tego żeby film był dobrze zmontowany itd. A ten wiał tandeta niestety.

Sprite_87

Nie widziałem go i nie mam zamiaru ,ciekawiło mnie tylko czy to film sportowy czy fabularny ,obyczajowy ,dramat ,a sportowy tylko dlatego ,ze bohater boksuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones