PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014155}

To Every You I've Loved Before

Boku ga Aishita Subete no Kimi e
6,8 42
oceny
6,8 10 1 42

Boku ga Aishita Subete no Kimi e
powrót do forum filmu Boku ga Aishita Subete no Kimi e

Zakończenie?

ocenił(a) film na 7

Czy mi się zdaje czy światy się zrestartowały, pokazując error. Stało się to mniej więcej pod koniec filmu, gdy nasz bohater pojechał na spotkanie "ducha" ale jej nie spotkał pod taką postacią, tylko żywej osoby która podała mu lekarstwa. Koniec końców całkiem dobre zakończenie.

ocenił(a) film na 7
AKlR4

Dla mnie zakończenie trochę pogmatwane. Ogladałam jeszcze z angielskimi napisami. Masz chyba rację on ją uratował. Spotyka ją jako starszą kobietę która mu pomogła z lekami. Tak jak mówisz reset. W innych światach był natomiast z Kazune. JEst jeszcze inna wersja, której nie widziała pt. To Me, The One Who Loved You, gdzie Koyomi w wieku 7 lat po rozwodzie zostaje z ojcem a nie z matką jak w tym filmie.

ocenił(a) film na 7
Askol

Ten film o którym wspomniałeś obejrzałem na samym początku. Tam zaś na końcu jest scena, jakby... zapadał/nurkował w złote promienie światła? Dlatego sądzę że tam pod koniec ją uratował/zamienił się miejscami, lub w innym świecie. Tutaj w tym filmie zaś jej nie ma i dopiero spotyka ją jako starszy pan w tym filmie, ponieważ w jakiś dziwny sposób ją uratował. Cóż można to interpretować w różny sposób. Jednak ja sądzę, że kończy się to tu i tam małżeństwem z koleżanką. I tu i tam ma wnuczkę oraz żonę, tu zaś jest ona (dziewczyna którą ratował, jest starsza, więc w jakiś sposób) żywa i nie ma jej na ulicy, więc w jakiś sposób jest uratowana. Oj... dziwne jak Stein/Gate.

ocenił(a) film na 7
AKlR4

Steins Gates jest bardzo dobre. Jedno z moich ulubionych anime. Dziekuje za info. Muszę się zabrać za ten drugi film.

ocenił(a) film na 9
Askol

Do pełnego zrozumienia tego filmu należny właśnie obejrzeć w pierwszej kolejności Kimi wo Aishita Hitori no Boku e. Wówczas dopiero można docenić cały majstersztyk i piękno historii zawartej w obu dziełach.

ocenił(a) film na 9
goci_17

Zgadzam się. I najlepiej bez sceny po napisach, żeby sobie nie spolerować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones