PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94026}

Bomba zegarowa

Timebomb
5,6 432
oceny
5,6 10 1 432
Bomba zegarowa
powrót do forum filmu Bomba zegarowa

Dla mnie bomba...

ocenił(a) film na 6

Zawodowy morderca żyje sobie spokojnie nowym życiem i nową tożsamością, gdy nagle jego twarz pojawia się w telewizji i koledzy którzy myśleli że ten umarł postanawiają go zlikwidować raz, a dobrze. Zanim twórcy "Długiego pocałunku na dobranoc" oraz "Historii przemocy" "wpadli" na ten "oryginalny" pomysł, wymyślił go niejaki Avi Nasher i umieścił w jednym z swoich pierwszych filmów, czyli omawianej tutaj "Bombie zegarowej".
Powstał z tego hicior ery VHS i czysty film akcji, pełen strzelanin, pościgów i mordobić. Na szczęście prócz sporej dawki kiczu znajdziemy tu również klimat, oraz warte zapamiętania sceny. No i duet Michael Biehn oraz Patsy Kensit prezentują się świetnie na ekranie. Bawiłem się nad wyraz dobrze, mimo że scenariusz nie był za mądry pod koniec tego dzieła. Ale fani kina akcji podejrzewam podzielą mój entuzjazm, bo rozpierducha jest tu konkretna, a sceny odpowiednio brutalne. No i to nie jedyne zalety... ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones