PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=381336}
5,4 5 592
oceny
5,4 10 1 5592
Boogeyman 2
powrót do forum filmu Boogeyman 2

Czyli banał goni banał. Powielono w tym filmie chyba wszystko co dotychczas wymyślono w tego typu filmach.
Dochodzi do tego przewidywalność (praktycznie od momentu pierwszego zabójstwa można się domyślić kto za tym stoi) oraz za paroma wyjątkami niezbyt widowiskowe "zejścia" kolejnych pacjentów ośrodka.

Zdziwię się jeśli cokolwiek kogokolwiek w tej produkcji zaskoczyło.

Mimo wszystko jest jako taki klimat (przynajmniej z początku) bo w później niestety już dominują płytkie schematy.
Dlatego to 4/10 mogę dać.

_MAX_

A kto w końcu zabijał ? Ta siostra czy jej brat ?

użytkownik usunięty
_MAX_

Mnie zakończenie zaskoczyło, ponieważ widziałam jedynkę, więc spodziewałam się, że będzie zabijał Boogeyman. Jeśli ktoś nie widział najpierw jedynki to dwójka go nie zaskoczy.

Czy to jest to, co leciało kiedyś na Polsacie i skończyło się w latarni morskiej?

użytkownik usunięty

A znasz może tytuł filmu, którego fabuła brzmi podobnie (leciał na Polsacie z rok temu), też bohaterowie uciekają przed poczwarą z cienia, a kończy się w latarni morskiej, gdzie poczwara ginie? Cholera, nie znam tytułu.

użytkownik usunięty
miotacz plomieni

Może to:
http://www.filmweb.pl/film/Gdy+zapada+zmrok-2003-35916

Tak, to to. Dzięki.

użytkownik usunięty
miotacz plomieni

Nie ma za co:)

ocenił(a) film na 3
_MAX_

dokladnie, "ale to już było..."momentami spać mi się chciało.
Nie ogladałabym tej chały do końca gdyby nie nadzieja że końcówka okaże się w jedyny możliwy sposób logiczna, niestety i tu się zawiodłam....
G**NO ŻE SZOK

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones