PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=381336}
5,4 5 593
oceny
5,4 10 1 5593
Boogeyman 2
powrót do forum filmu Boogeyman 2

poprostu świetny,rewelk,najlepszy horror napewno warto!!!!

ocenił(a) film na 7
betinka 3

To nie horror tylko zwykły thriller. Zabijał człowiek i to mi się nie podobało. Jedynka była lepsza pod tym względem ale ogólnie dobry.

kickboxer3

No ale kto zabił ich rodziców ?? Jakiś psychol?? Od razu na początku filmu odczułem że prawdziwego Boogeyman'a nie będzie...

ocenił(a) film na 3
jason86

Film mega nudny , oglądam na TVN i nic specjalnego , nuda nuda i nuda

użytkownik usunięty
mati793

Popieram :)

jason86

widać jak oglądałeś film

PotyS

źle zrozumiałeś to co pisałem ale ok w sumie miałeś prawo tak zrozumieć
trudno... edytować już się nie da

jason86

chodzi o to że jest w 2 wspomnienie z akcji w szafie jak wepchneli Henrego do szafy i on tam zobaczył boogeymana i cos mu tam zrobił to nie jest wyjasnione o to chodzi??? bo 1 nie ogladalem i po dennej 2 nie mam zamiaru :D jestem wierny serii "piątek 13" , "halloween" i ostatnio "krzyk" :D

PotyS

ehh wiesz co słabiutko pamiętam ten film ale 1 była niebo lepsza
piątek i halloween do dziś uważam że to najlepsze slashery :) mają swój niepowtarzalny klimat :)

jason86

oooooo taaaak .....................dziwie sie tylko ze "koszmar z ulicy wiązów" mi jakos nie podchodzi może przez głupią postać freddyego?? nie wiem ale film "freddy kontra jason" jest też fajny:D co do klimatu racja i niestety ja ogladam nowe "slashery" to chce mi sie płakać przez to szambo

PotyS

Freddy to klasyk ;) nie chcę spammować wysłałem tobie zaproszenie
pozdro

jason86

spoko :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones