PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=731317}

Boska Florence

Florence Foster Jenkins
6,9 58 277
ocen
6,9 10 1 58277
6,1 29
ocen krytyków
Boska Florence
powrót do forum filmu Boska Florence

Chciałabym zwrócić uwagę na jeszcze jeden aspekt filmu. Wszystko można kupić. Nie ważne czy masz talent czy nie publiczność, aplauz i pochwały można sobie kupić. Światem rządzi kasa. Szkoda mi tylko tej kobiety bo nie miała wbrew pozorom przy sobie kochających ludzi byli tylko ci opłacani. Nawet jej "mąż" który rzekomo spełniał jej marzenia. Miałam wrażenie że spełnia swój obowiązek a potem zaczyna swoje prawdziwe życie u boku kochanki. Florence była osobą bardzo podatną na sugestie, widać to po tym jak przeczytała niepochlebną opinię na temat swojego występu. Kochająca osoba delikatnie sprowadziła by ją na ziemię i uświadomiła że może też mieć inny "dar" np: malarski i Florence nie wystawiała by się na pośmiewisko na które nie miał ochoty nawet jej "mąż". Film jest świetny ale dla mnie to nie dramat a niezła komedia. Uśmiałam się co najmniej tak jak publiczność na koncercie w jednej z ostatnich scen.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones