PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=731317}

Boska Florence

Florence Foster Jenkins
6,9 58 277
ocen
6,9 10 1 58277
6,1 29
ocen krytyków
Boska Florence
powrót do forum filmu Boska Florence

Mam nadzieję, że w żadnym przyszłym trailerze nie zdradzą śpiewu i w kinie będzie można podobnie zareagować jak publiczność na występach w filmie. :)

ocenił(a) film na 8
WaitForMe

Też mam taką nadzieję :) Kocham głos Meryl, żałuję, że nie nagrała ani jednej płyty i jestem strasznie ciekawa jak zaśpiewa w tym filmie jako "Najgorsza śpiewaczka operowa: :) Nie mogę się doczekać!

WaitForMe

Na szczęście tego nie zrobili i chyba to zostanie niespodzianką do filmu :)

ocenił(a) film na 7
filmowy_laufer

Mam nadzieję że śpiew będzie oryginalny, uwielbiam panią Florence, kiedy słyszę jak "piłuje" Mozarta od razu poprawia mi sie humor:D

Mims

Nie słyszałem jak śpiewa, aż sobie ją wygogluje :D

ocenił(a) film na 7
filmowy_laufer

zacznij od tego, ja płakałam ze śmiechu jak to usłyszałam :D
https://www.youtube.com/watch?v=qtf2Q4yyuJ0

ocenił(a) film na 8
Mims

hahaha genialna ;D

ocenił(a) film na 7
m_a_c_88

prawda?:D

ocenił(a) film na 8
Mims

oj tak ;D

użytkownik usunięty
filmowy_laufer

https://www.youtube.com/watch?v=ZiKWoesoRN8 będzie wyśmienita.

WaitForMe

niestety, śpiew jest na yt :) w wykonaniu Jandy, a i chyba nawet prawdziwej Florence się znajdzie :)

vivi86

Tak, tylko, że ja wciąż mam nadzieję, że to sama Meryl wykonała wszystkie kwestie śpiewane. I w tej sytuacji nie chciałabym tego słyszeć wcześniej. :)

ocenił(a) film na 9
WaitForMe

A nie wiecie kiedy będzie premiera w Polsce? Bo na plakatach jest napisane że od 6 maja, a filmweb podaje że dopiero w sierpniu.

WaitForMe

Wydaje mi się, że Meryl sama śpiewała. Zobacz wywiady z premiery filmu w Londynie, gdzie mowa jest także o śpiewie :)

WaitForMe

Plus podobno ma być także soundtrack i jeśli się nie mylę to Meryl jest na liście wykonawców ;)

WaitForMe

Ale zrobiliby psikusa, gdyby na filmie też wyciszyli :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones