PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=731317}

Boska Florence

Florence Foster Jenkins
6,9 58 303
oceny
6,9 10 1 58303
6,1 29
ocen krytyków
Boska Florence
powrót do forum filmu Boska Florence

Tak się zastanawiam, czy kiedyś było inaczej i na drugi dzień można było w każdej gazecie znaleźć wszystkie ważniejsze recenzje wydarzeń artystycznych?
Spróbujcie kupić sobie zwykły dziennik i znaleźć w nim recenzję koncertu, spektaklu, wystawy na której byliście wczoraj. Powodzenia.
Żeby było śmieszniej, dziś w dobie internetu nie mogę w nim znaleźć recenzji z dość dużego koncertu na jakim byłem w Ergo Arenie w Gdańsku, poza galeriami fotek, żadnych recenzji.

ocenił(a) film na 5
Leszy2

Chyba ludzkość wraca po prostu do pisma obrazkowego. Też jakiś czas temu szukałam relacji z jednego wydarzenia, a jedyne co znalazłam w necie to zdjęcia celebrytów z komentarzem na kilka słów dotyczącym ubioru.

Ale tak - myślę że kiedyś tak właśnie było - na drugi dzień było w gazecie wszystko (szczególnie np lokalnej gazecie), bo był to jedyny środek masowego przekazu (pomijając bardziej zamożnych, którzy już sie dorobili radia).

ocenił(a) film na 7
Leszy2

To ludzie kształtują wiadomości jakie są im dostarczane. Dziś dzieje się tak wiele, że nie sposób tego ogarnąć więc naturalnym wyborem jest dawanie do druku/zamieszczanie w internecie/ pokazywanie w tv informacji, które ludzią chcą czytać/oglądać. Jeśli takich "Leszy2" znalazłoby się 5000 i każdy z nich napisałby maila do redakcji dajmy na to onetu to ci gwarantuje, że z następnego podobnego wydarzenia będzie obfita relacja + zdjęcia i wywiady a jak nie ma zainteresowania to dlaczego dziwić się że nikt tego nawet nie recenzuje.

Konsumenci kształtują rynek informacyjny, filmowy, muzyczny, odzieżowy a nawet spożywczy
Ludzie często narzekają np. na poziom krajowego kina i telewizji całkowicie zapominając że sami odpowiadają za jego kształt.
Tylko każdy dziś przyjmuje postawe "to nie ja - to inni".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones