PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=446657}

Boski

Il divo
6,9 5 910
ocen
6,9 10 1 5910
7,9 16
ocen krytyków
Boski
powrót do forum filmu Boski

Zdjęcia w tym filmie to mistrzostwo świata - piękno niektórych ujęć jest powalająca, do tego muzyka, która pozornie nie pasuje, ale daje świetny efekt, czasem tragikomiczny.
Tamte czasy oddane są idealnie, a rola głównego bohatera to klas sama dla siebie.
Prezentowanie postaci pojawiających się na ekranie przypomina mi to co widziałem w mini serialu o Sherlocku Holmesie.
Szkoda tylko że to wszystko sztuka dla sztuki bo operetkowa konwencj

ocenił(a) film na 8
Chris_Sharma

I to jest najlepsze podsumowanie filmu :-)
Tylko Sorrentino z potencjalnie nudnego tematu potrafi zrobić świetny film.
Do "Wielkiego piękna" jeszcze trochę brakuje ale czuć tą samą rękę.

ocenił(a) film na 9
Chris_Sharma

Ja, szczerze mówiąc, pogubiłem się w tych wszystkich nazwiskach, datach, faktach itp., ale film był tak cudownie zrobiony, że i tak dyszka się należy, bo przecież nie filmu wina, że jestem na niego za głupi hehe

ocenił(a) film na 7
Klonazepam

haha szacunek za dystans do siebie! Ale nie bądź zbyt surowy, ja za głupiego się nie uważam, a także miałem problemy - mimo pobieżnego zgłębienia tamatu przed seansem - z nadążaniem za szczegółami. To jednak nie przeszkadzało w dość gładkim podążaniu za akcją, bohaterem oraz jego wewnętrznymi przemyśleniami.

ocenił(a) film na 7
Chris_Sharma

W pełni się zgadzam

ocenił(a) film na 9
Chris_Sharma

Żółwik - 9/10 !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones