PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786410}
4,4 115 638
ocen
4,4 10 1 115638
1,8 30
ocen krytyków
Botoks
powrót do forum filmu Botoks

z ŻAŁOSNYMI AKTORAMI.
Nie rozumiem dlaczego ktokolwiek dal więcej niż 2*. Film jest gorszy niż ten spiep rzony Kac Wawa. Straciłem 40 zł i wysiedzialem w kinie tylko dlatego że nie chcialem przeszkadzać innym wychodząc. Gowno film tego gow norezysera który na PitBull 1 i serialu powinien zakonczyc kariere. Natomiast zorientowal sie ze w Polsce mieszkają nie do jeb ani ludzi którzy pojda na byle co jak np LISTY DO M 16 albo inne produkcje z tymi samymi niesmiesznymi pseudoaktorami. Uzywanie w filmie przeklenstw nie zrobi z filmu czegos wiecej niz gniota. Aktorska gra podobna do przedstawienia w szkole na slubowaniu 1wszakow.

RZYGAM TECZA do teraz.

ocenił(a) film na 9
kolczesta

Film ma szokować i swoją rolę spełnia tutaj 9/10. Botoks nie był kręcony, żeby zachwycać kreacjami, rozbudowaną fabułą, popisem aktorskim - to krzywa polska rzeczywistość w medycynie. Oczywiście w filmie wszystkie te patologiczne przypadki pokazane są w ciągu dwóch godzin w jednym mieście, tymczasem większość takich przypadków ma miejsce w ciągu całego roku w całej Polsce, raz po raz słychać w telewizji, że facet przyszedł do szpitala i nieprzyjęty zmarł na korytarzu, lub dziecko udusiło się przy porodzie bo nie było cesarki. Taki jest obraz polskiej medycyny moi drodzy. A Patryk Vega zaszokował lemingi pokazując rzeczywistość bez cenzury.

ocenił(a) film na 1
Jaskier16

Pan chyba zartuje... ten film oprócz zdjęć z narodzin szokowal jednym. Denna fabula i amatorka aktorska. 70% filmu ludzie nie byli szokowani tylko rozsmieszani durnymi dialogami dla debili

ocenił(a) film na 9
kolczesta

Durnymi dialogami.. Typowym czarnym polskim humorem charakterestycznym dla takich filmów jak "Dom zły", "Drogówka" czy "Pod mocnym aniołem". Źle Pani interpretuje ten film. Botoks nie jest filmem na miarę "Wielki Gatsby", który miałby zachwycać rozbudowanymi dialogami, bądź pokazać zarys gry aktorskiej - to film o patologii w służbie zdrowia, zmęczonych, znerwicowanych i często pogubionych lekarzy, którzy oprócz chorób muszą zmierzyć się z głupotą pacjentów.

ocenił(a) film na 1
Jaskier16

Ty chyba żartujesz. W Drogowce dialogi sa przemyslane. W tym gownofilmirle klną bez sensu. Jesteś chyba za młody zeby pisac o polskich czarnych komediach, bo dom zly to to kolejna tragedia polskiego kina..

ocenił(a) film na 1
Jaskier16

Dales typie Dunkierce 6 a Botoks dostal od Ciebie 9, z kim ja k urwa gadam hahahahah

ocenił(a) film na 9
kolczesta

Dunkierka była nudna. Jak cholera. Przysnąłem pod koniec filmu. Zaczynało się bardzo fajnie, budująco.... i nic. Przez półtora godziny nic. Czekałem na tą najbardziej zaciekłą bitwę II wojny światowej, tymczasem dostaliśmy siedzenie w zepsutej łodzi i latanie po plaży jak poparzeni. Szóstkę dałem za scenerię.
Ciekawe za co dostał jedynkę od Ciebie film o losach czterech kobiet pracujących w służbie medycznej, splątanych w szpitalu, gdzie dochodzi do wielu nielegalnych przedsięwzięć. Za to, że ktoś rzucił od czasu do czasu k*rwą? No chłopie, gdzie obiektywizm.

ocenił(a) film na 2
Jaskier16

od czasu do czasu, usun konto na FW jesli piszesz takie bzdury. Temat skonczony

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones