PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=162358}
4,6 191
ocen
4,6 10 1 191
Boy Eats Girl
powrót do forum filmu Boy Eats Girl

ochyda to mało powiedziane, co za bzdurny film.Nie ma w nim ani odrobinki normalności. Nie oglądajcie tego!!!! cały film żra się nawzajem, zabijaja w okropny sposób normalnie beznadzieja!! pełno krwi, przemocy, częsci ciała są wszędzie a na dodatek w to wszystko jest wplątany watek"miłosny" nie no nie wiziałam głupszego i bardziej beznadzijnego filmu!!!!!!!!! jeszcze na koniec sie całują a wokół masakra wszystkich znajomych nie no.... fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjj jjj

xirtam

hmm ciekawe... musze to w takim razie dorwać ;)

xirtam

Myślała/eś o napisaniu recenzji?

ocenił(a) film na 6
xirtam

SPOILER


oj nie przesadzaj, film nie jest taki zły. co prawda nie jest zachwycający, ale jest na dobrym poziomie.
a co uważasz za normalne? w horrorze z zombie zjadanie ludzie jest bardzo normalne, a że flaki latały w pewnym momencie dosłownie po całym ekranie to akurat założenia filmu (tak lekko podchodzi pod gore)
jak dla mnie wkurzający był troszkę motyw miłości (że oni się nawzajem w sobie, ale tak wychodzi że nie są razem bla bla...) i to, że główny bohater przeżył w sumie w dość dziwny sposób (może to że przeżył miało dopełnić wizję komedii i śmiać się z takich głupich horrorów co główny bohater zawsze przeżywa, ale jakoś mnie to nie przekonało, podobne odczucia mam do ostatniej sceny pocałunku i wyznania miłości - chociaż ona jest już bardziej komiczna)
jeżeli nie widziałaś głupszego, bardziej beznadziejnego filmu to jeszcze dużo przed tobą. film nie jest porywający, ale wg mnie zasługuje na -6.

pozdrawiam


P.S. po raz pierwszy widzę w filmie z zombie żeby te stwory się tak szybko poruszały :D

ocenił(a) film na 6
Repek7

Obejrzyj remake "Switu Zywych Trupow" Zacka Snydera...tam dopiero trupy bija rekordy w bieganiu ;)

ocenił(a) film na 4
otfi

a w 'day of the dead' steve'a miner'a popylają po sufitach :D

ocenił(a) film na 6
shooshew

Racja, shooshew...niezle sie usmialem na "Day of the dead" ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones