PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=371687}

Bracia przyrodni

Step Brothers
6,1 17 995
ocen
6,1 10 1 17995
8,0 6
ocen krytyków
Bracia przyrodni
powrót do forum filmu Bracia przyrodni

Jak taki super,zwałowy film może mieć tak niską ocenę,przecież to tak zwałowa komedia że
prawie przez cały film śmiech jest,tu chyba sami zamuleni ludzie go oceniali,bez poczucia
humoru;D

ocenił(a) film na 9
jazdowicz2666

Tez jestem ciekawy, dlaczego taka niska ocena.

jazdowicz2666

Dokładnie, film jest bardzo zabawny. Wybić się pomiędzy inne komedie to jest sztuka, tutaj jest oryginalny pomysł i świetna gra aktorska.

ocenił(a) film na 4
jazdowicz2666

żartujesz czy naprawdę nie potrafisz zrozumieć, że nie każdego śmieszy to samo?

użytkownik usunięty
jazdowicz2666

Zgadzam się film był naprawdę spoko,lubię takie zwariowane komedie,dobrze się przy nim uśmiałem.

ocenił(a) film na 4
jazdowicz2666

Obejrzalam prawie caly film i chyba nie zasmialam sie ani razu. Taki humor mi nie odpowiada. Co tam bylo smiesznego? Ze jaja polozyl na perkusji czy ze 40-latkowie dali sie pobic dzieciom? Jedyne co podchodzilo pod smieszne, to drugi brat.

ocenił(a) film na 9
Rlyeh

Kto co lubi koleżanko,jednych śmieszy,a drugich nie,nudno by było gdyby wszystkich ludzi na świecie śmieszyło to samo ;).Ja np.nie czaje jak można ocenić film Gwiezdne wojny na 10,jak dla mnie to nawet na 2 nie zasługuje,bo takie filmy w ogóle mnie nie kręcą.Więc widzisz są gusta i guściki :D.

ocenił(a) film na 4
jazdowicz2666

A, widzisz. Nie jestes obiektywny. Mowisz, ze nie zaslugije na 2, bo Ciebie nie kreci. Film, ktory byl przelomem i rewolucja nie zasluguje na 2? Ja przynajmniej jestem obiektywna - nie daje filmowi 1 tylko dlatego, ze nie smiesza mnie jaja, jednak patrze (lub probuje) na caloksztalt.

ocenił(a) film na 9
Rlyeh

To że był przełomem i rewolucją,to nie świadczy o tym że musi mi się podobać.Wiele filmów otrzymało jeszcze większe nagrody,a mimo to mnie nie kręcą.To że film ma różne nagrody,to nie znaczy że każdemu muszą się podobać.

ocenił(a) film na 4
jazdowicz2666

Nie, to fakt. Ale jak sam powiedziales takie filmy Cie nie kreca, wiec z zasady nie bedzie Ci sie podobac. To cala genre bedziesz na 1 oceniac poniewasz nie lubisz takich filmow? Po co w ogole ogladac w takim razie? Filmy typu Gwiezdne Wojny ocenia sie np za oryginalnosc, muzyke i efekty specjalne (w danym czasie) - to juz wynosi ten film na bardzo wysokie punkty, nawet jesli sie komus sama historia nie podoba. Ja lubie komedie, lubie nawet glupawe komedie. Obejrzalam braci przyrodnich poniewaz widzialam trailer i myslalam, ze bedzie smieszny. Nie byl. Dowcip co najwyzej zenujacy, by nie powiedziec ze nie ma. Wiec dalam 4, czyli ujdzie - bo sie starali. Mysle, ze do ocena w miare obiektywna i sprawiedliwa. Dlatego pytam sie grzecznie z czego jest sie tu smiac? Poniewaz nie wierze, ze ktos sie mogl smiac z jaj na perkusji. Czy to czyni mnie zamulona?

ocenił(a) film na 9
Rlyeh

Zaraz zaraz,ja nie powiedziałem że oglądałem gwiezdne wojny i oceniłem na 1,ja go wcale nie oglądałem,jak i nie oceniałem,mi po prostu w ogóle nie podobają filmy tego typu,czyli s-f,fantastyka dla mnie to jedna Wielka bzdura:).A jeśli chodzi o humor to już pisałem że każdego śmiesz co innego,mnie np te jajca na perkusji rozbawiły,lubię raz kiedyś dla rozluźnienia pośmiać z głupkowatych żartów,i się odmóżdżyć po zjeb...np.dniu ;D.A czy czyni Cię zamuloną?,ciężko to ocenić po jednym filmie;P

ocenił(a) film na 4
jazdowicz2666

W obec tego nie powinienes pisac, ze film nie zasluguje na wysokie/niskie punkty dopuki go nie widziales. Ja np nie lubie komedii romantycznych, ale zdarzylo sie, ze jakas mnie pozytywnie zaskoczyla. :)
Jak rowniez napisalam, mi glupkowate zarty nie przeszkadzaja, parodie sie jednymi z moich ulubionych rodzaju komedii - one sa pelne wlasnie glupkowatych zartow. Sam temat 40-letnich chlopcow mieszkajacymi z rodzicami mial potencjal., dlatego obejrzalam.

PS. troche odchodzac od tematu - czesto filmy sci-fi moga byc bzdura, ale duzo tego rodzaju filmow jest dosc ambitnych i jest bardziej odzwierciedleniem rzadu/dokad zmierzamy, czy ludzkiej natury nizeli tylko filmem o smiesznych obcych; nie skreslaj wszystkich sci-fi jako bajek :)

ocenił(a) film na 9
Rlyeh

Ja już widziałem kilka filmów s-f i serio każdy mnie strasznie wynudził,no przyznaje się że jeden tylko był wyjątkiem,mam na myśli Matrixa,ale to tylko za wyjątkiem efektów specjalnych,bo na prawdę były wspaniałe,a do tego szybka akcja,ale inne filmy tego typu to masakra była :).A np.w komediach romantycznych,mimo że za nimi przepadam,to jedno mnie w nich denerwuje,mianowicie że jaką bym oglądał to każda tak samo się kończy,czyli zawsze szczęśliwe ,i romantyczne zakończenie,jak w bajce dla dzieci,albo tak nie realnie,jak w twoich filmach s-f :P

ocenił(a) film na 6
Rlyeh

Rlyeh
Gwiezdne Wojny ocenia sie np za oryginalnosc, muzyke i efekty specjalne (w danym czasie) - to juz wynosi ten film na bardzo wysokie punkty,

Tak ludzie powinni oceniać filmy i to jest fajne
pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
jazdowicz2666

Bo to film o idiotach dla idiotow, mi blizej bylo do zygania niz do smiechu.

jazdowicz2666

Dla niedorozwojow

jazdowicz2666

hehehe zwałowa komedia, hehehe zwala cały czas, hehe, tylko zamulacze nie rozumiejo hehehe

idź się zabij

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones