PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=207831}
6,7 42
oceny
6,7 10 1 42

Brave New World
powrót do forum filmu Brave New World

Ironsów :D (i całej płytki zarazem). Ciekawość mnie zżera o czym to będzie. Trza pogmyrać o tym w necie........

soureen

Nie wspominając ,że tytuł takiego tajemniczego czegoś jak 'książka' aldousa Huxley'a.

Yoohrand

Fantastycznej swoją drogę i nie mogącą doczekać się ekranizacji. Choć parę filomów o podobnej tematyce było.

Yoohrand

za dużo wymagasz od fanów Iron Maiden:] "Dzikusami" to oni nie będą;)

Axlette

Hmmm... ani bycie fanką Iron ani nieświadomość o owej książce nie czyni ze mnie obiektu do kpin... Co z was swoją drogą czyni fanatyków owej książki. To mi przypomina pewne stwierdzenie pewnego pana, które pewnego razu usłyszałam w autobusie pewnej linii: "No jak kurwa nie wiesz, kto to jest fifti sent??" Kultura osobista mniejsza, niż wasza, ale podejście do człowieka podobnej maści.

soureen

Co do książki to okrutnie polecam przeczytać gdyż jest to jedna z najważniejszych ksiązek 20 wieku jak i w ogóle w całych dziejach ludzkości.
niesamowita, naprawde otwiera oczy.

None200

"Nowy wspaniały świat" Huxleya to naprawdę książka wielka. A ten film z Jolie i Patrol zapewne jednak nie ma z nią niczego wspólnego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones