PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723244}
7,0 2 621
ocen
7,0 10 1 2621
Brian Banks
powrót do forum filmu Brian Banks

Brakowało mi na końcu informacji o tym czy Brian dostał odszkodowanie (bo oczywiste dla mnie było, że powinien dostać kilka milionów za stracone lata i karierę) znalazłem informacje, że dopiero w 2015 r. dostał $142,200.
Dziwne, że można tak sobie kogoś oskarżyć i tak zniszczyć życie, gość dostaje wyrok za coś czego nie zrobił. A niestety są ludzie, którzy skończyli jeszcze gorzej i odsiadywali (a sporo pewnie nadal odsiaduje) dłuższe wyroki, a niektórzy dostali niesłuszne krzesło.

Brakowało mi również informacji o tym jaką kare dostała Kennisha (w rzeczywistości Wanetta Gibson) ale znalazłem tylko informacje, że musi zapłacić $2.6mln dla szkoły od której wcześniej wyłudziła $1.5mln. Czyli wychodzi na to, że nie poniosła specjalnej kary. Czy serio prawo w CA jest tak głupie?

Volee

Czyli musiała zapłacić więcej niż dostała? Jeśli film odnośnie tego babska nie przekłamuje to za mądra nie była i ciekawe skąd na to wszystko wzięła pieniądze.

Volee

W Polsce też nie jest za ciekawie. Sądy mogą skaztwać jedynie na podstawie pomówienia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones