PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645113}
5,8 21 222
oceny
5,8 10 1 21222
4,8 4
oceny krytyków
Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych
powrót do forum filmu Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych

1/10

ocenił(a) film na 1

Kopia 13 dzielnicy, kto oglądał 13 dzielnice, niech omija szerokim łukiem ten film, bo to jest porażka, nie dałem rady dokończyć tego filmu, sorry America, ale kopiowanie filmów od Francuzów nie jest sposobem na szybki przypływ dolarów, tak już między innymi z tytułem "New York Taxi", który jest podróbą oryginalnego "Taxi".

mario45211

A ja uważam że jest wart polecenia, może i całość nie do końca zgrana, ale David Belle i tak wymiata, nawet lepiej niż w 13 (starszy więc bardziej doświadczony) pzdr

ocenił(a) film na 8
mario45211

nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego, że to miał być i jest remake "13 dzielnicy". Film różni się tylko detalami, i podobnie jak oryginał, jest świetny. Chociaż jak dla mnie minimalnie przegrywa z francuzami, bo jednak co oryginał to oryginał. 8/10

ocenił(a) film na 1
contowsky

buhaha

ocenił(a) film na 8
maciej2801

bardzo inteligentna odpowiedź, aż mnie zatkało po prostu. Widać tutaj żyłkę recenzenta, musisz być bardzo inteligentną osobą. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 1
contowsky

rozśmieszyła mnie Twa wypowiedź. Każdy remake made in USA filmu made in FRANCE to kupsztal 1 klasy....

ocenił(a) film na 8
maciej2801

jeżeli twierdzisz że KAŻDY, to znaczy, że przed tym filmem już parę takich remake'ów obejrzałeś. To po co włączyłeś ten? Moja teoria jest taka - włączyłeś film który fajnie się zapowiadał, zobaczyłeś że wszystko jest jak w 13 dzielnicy, więc automatycznie ocena "1". Założę się, że dopiero po obejrzeniu pierwszych 3 minut i ocenieniu filmu dowiedziałeś się, że jest to remake ;)

ocenił(a) film na 1
contowsky

Francuski klimat był lepszy a ten amerykański taki naciagany był. Tam w tym getcie to powinny byc białasy w USA ;-)

ocenił(a) film na 8
maciej2801

oczywiście, że francuski klimat był lepszy, nie da się ukryć, do 13 dzielnicy zawsze z przyjemnością będę wracał, do Brick Mansions już nieco mniej. Ale jak na remake jest to dobra produkcja, no i fajnie że ktoś odświeżył temat. Jako fan 13 dzielnicy mogę się tylko cieszyć, bo dzięki tej amerykańskiej produkcji na pewno wiele osób po raz pierwszy obejrzało również oryginał, który gdyby leciał w kinie, byłby wart każdych pieniędzy

ocenił(a) film na 1
contowsky

Po prostu zrobili kolejny taki sam film tylko po to, aby nabić kasy, wszystko mieli gotowe,jak na tacy, nawet fabuły wiele nie zmienili, dla takich filmów (w moim zdaniu) szkoda czasu i pieniędzy na kino...

ocenił(a) film na 5
mario45211

Hamburgerianie widocznie na nic lepszego nie mogli sobie pozwolić.

Rozumiem aby ten film różnił się czymś ale tu wszystko jest to samo.

ocenił(a) film na 1
mario45211

kopia 13 dzielnicy jak w m...e strzelil nawet sie nie postarali zeby choc troszke fabuly zmienic moja ocena 1/10

ocenił(a) film na 6
mario45211

Mnie akurat nie dziwi,że film jest taki jak 13 dzielnica,ponieważ scenarzystami obu części jaki tego filmu jest Luc Besson i Bibi Naceri,tylko inny reżyser.To nowa wersja umiejscowiona w USA.Nie wiem dlaczego akurat wszyscy mieszają w ten film Amerykanów i osądzają o kopiowanie skoro film jest francusko-kanadyjski,a jedynie aktorzy są z USA i trochę kręcili film w Detroit,a resztę w Montrealu.Cała produkcja postprodukcja jest w większości francuska.Proponuje czytać chociaż napisy końcowe,tam wszystko jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones