PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645113}
5,8 21 223
oceny
5,8 10 1 21223
4,8 4
oceny krytyków
Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych
powrót do forum filmu Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych

Bo tak to sredniawka sam Paul tez wypadł tak sobie ale to przez choreografie
Przy koncowej scenie z bmw kreci się łezka w oku
została jeszcze tylko ostatnia czesc Fast ostatni film z nim

duże zaskoczenie RZA stara sie udowodnić że może być z niego dobry aktor i idzie mu coraz lepiej

ocenił(a) film na 5
masacre

u mnie 5 gwiazdek, z czego piata tylko i wylacznie ze wzgledu na Walkera, ktorego uwielbiam ze wiele wczesniejszych rol...RIP

masacre

Prawda - nawet na końcu pisze 'ku pamięci' : (

ocenił(a) film na 4
matiiii

Ch.j z nim, szalał, mógł kogoś zabić, a zginął na własne życzenie, ch.j z nim ponownie.

baraqs

Nie siedział za kierownicą i wracali z akcji charytatywnej. Ale pewnie ch.j z nim.

ocenił(a) film na 7
baraqs

Zanim zaczniesz obrażać kogoś kto już nie żyje i był znakomitym aktorem poczytaj o wypadku...
Ja oczywiście go nie znałem ale był jednym z moich "top" aktorów, razem z Andym Whitfieldem:) Szkoda, że choroby i wypadki musze zabierać najlepszych aktorów;/

Teraz tylko czekać na ostatnią część szybkich i wściekłych, ostatni przystanek Paula w dobrym filmie :)

kowal1528

świetny film , dzięki ,że nie oglądałam 13 dzielnicy , dzięki temu mogłam się cieszyć z seansu,
polecam film, oglądałam ze względu na Paul'a Walker"a i David"a Belle"a i się nie zawiodłam
miło popatrzeć i miło posłuchać fajnej muzyki

ocenił(a) film na 7
isw138

Niestety 13 dzielnica lepsza, pomimo o ile dobrze pamiętam braku bardzo widowiskowego le parkoura w dzielnicy:P
Polecam zobaczyć 13 dzielnice;p

ocenił(a) film na 3
masacre

Już na początkowych scenach widać było, że ten "film" dno. Zero dbałości o szczegóły, co chwilę jakieś gagi, m.in:

- ciekawi mnie, jak Walker trzymając się za spoiler wsiada do bagażnika?
- scena pościgu - przy 90MPH Grek przeżywa wylot przez szybę (!!!).
- podczas porywania Lola dostała naprawdę niezłego cepa na twarz - następna scena - zero śladu.
- mustang gt oczywiście niezniszczalny, otwiera bramy bez żadnych rysek - chciałbym takie cacko!
- scena, w której Le Parkour i Walker chcą zgubić pościg tworząc dym - tak, jazda na światłach napewno Wam pomoże.

i wiele, wiele innych.

Jak dla mnie końcowa scene "to beloved memory of Paul Walker" czy coś takiego - po prostu wstydziłbym się coś takiego wstawić.

ocenił(a) film na 3
masacre

Już na początkowych scenach widać było, że ten "film" dno. Zero dbałości o szczegóły, co chwilę jakieś gagi, m.in:

- ciekawi mnie, jak Walker trzymając się za spoiler wsiada do bagażnika?
- scena pościgu - przy 90MPH Grek przeżywa wylot przez szybę (!!!).
- podczas porywania Lola dostała naprawdę niezłego cepa na twarz - następna scena - zero śladu.
- mustang gt oczywiście niezniszczalny, otwiera bramy bez żadnych rysek - chciałbym takie cacko!
- scena, w której Le Parkour i Walker chcą zgubić pościg tworząc dym - tak, jazda na światłach napewno Wam pomoże.

i wiele, wiele innych.

Jak dla mnie końcowa scene "to beloved memory of Paul Walker" czy coś takiego - po prostu wstydziłbym się coś takiego wstawić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones