PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645113}
5,8 21 223
oceny
5,8 10 1 21223
4,8 4
oceny krytyków
Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych
powrót do forum filmu Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych

Niebywałe.
I pewnie w ogóle nie jest to podyktowane śmiercią Paula Walkera i przyciągnięciem ludzi do kin...
Super... Ten film nie będzie zbyt dobry... ;/

Martitta_4

Dzisiaj widziałam zwiastun w kinie i wydaje mi się, że może coś ciekawego z tego bedzie. Zobaczymy :)

Martitta_4

oczywiście,że to przyciągnie ludzi, ale poza tym w końcu nakręcili ten film. To,że Paul zginął, to nie znaczy,ze wyrzucą film do kosza i się rozejdą

ocenił(a) film na 7
awksom

Ale jak to możliwe, że film wychodzi tyle po jego śmierci? Do szybkich i wściekłych dograją jakieś sceny z jego bratem chyba i go w nich przeniosą na emeryturę, wykorzystają stare nagrane już sceny, które można. A tutaj? Zdążyli nagrać wszystkie sceny z jego udziałem, czy też coś nakręcą komputerowo/z jego bratem?

tomciog18

nie wiem kiedy go nakręcili, czasem filmy wychodzą rok, półtora po nakręceniu ...

ocenił(a) film na 8
tomciog18

wszystkie sceny zostaly nakrecone za zycia Paula, z tego co pamietam, jak ogladalam wywiad po premierze FF6 Paul mowil, ze pracuje nad filmem Brick Mansions(a wiec bylo to gdzies w maju, mogli skonczyc zdjecia np. w lipcu, ale kiedy dokladnie to nie wiem). Czy to dlugo czy nie, ciezko mi powiedziec, wiadomo, ze byl w postprodukcji, musieli zmontowac, dodac jakeis efekty itp. Poczatkowo premiera miala byc w lutym, wiec moze nie zdazyli.

ocenił(a) film na 7
tomciog18

http://www.filmweb.pl/news/UPDATE+WIDEO%3A+Paul+Walker+i+David+Belle+obracaj%C4% 85+w+py%C5%82+%2213.+dzielnic%C4%99%22+z+pierwszym+zwiastunie-102608

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones