PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645113}
5,8 21 222
oceny
5,8 10 1 21222
4,8 4
oceny krytyków
Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych
powrót do forum filmu Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych

Oglądając ten film w 40 minucie moją uwagę przykuł pewien szczegół i aż ciężko jest mi sobie
wyobrazić że ludzie odpowiedzialni za sprawdzanie tego typu baboli po sklejce filmu tego nie
wyłapali.

Jestem ogromnym fanem motoryzacji i niestety w 40 minucie zauważyłem następujący błąd: Gdy
Van GMC wylatuje przez okno i pojawia się przebitka z wnętrza samochodu nie jest to już
wnętrze GMC a Mustanga GT350. Widać charakterystyczną kierownicę, lewarek skrzyni biegów
umieszczony na tunelu pomiędzy fotelami ( a nie jak było widać kilka minut wcześniej - przy
kierownicy) oraz prędkościomierz Mustanga. Przez resztę filmu ciągle o tym myślałem nie
dawało mi to spokoju, po czym dokładnie po 60 minutach filmu zobaczyłęm dokładnie to samo
ujęcie (to z vana z 40 minuty) ale tym razem już w Mustangu GT350.

Domyślam się że spora część widzów zdecydowała się obejrzeć ten film ze względu na Paula
Walkera i jest to rzecz prosta do przewidzenia, producenci mogliby lepiej przyłożyć się do tego
typu kwestii widząc, że PW głównie kojarzony i lubiany jest (był) przez ludzi którzy cokolwiek
wspólnego z zamiłowaniem do samochodów mają.

Wpis ten może wydać się trywialny i bez znaczenia, ale wydaje mi się że wnosi więcej niż
kolejne spostrzerzenie, że jest to re-make "13 Dzielnicy" i że ogólnie nie jest to kino najwyższych
lotów ;)

ocenił(a) film na 6
Sajaczek

Także to zauważyłem i od razu pomyślałem,że przy montażu pomylili ujęcia i,że to ten Mustang,który był wcześniej.Niestety nie był to Ford Mustang GT350,gdyż takiego czegoś nie było...tzn Shelby Mustang GT350 w latach 60-tych i poliftowa 5 generacja.To był zwykły Ford Mustang 5 generacji GT 4.6V8 z manualem z roku ok 2005 oklejony tylko lub pomalowany na GT350.Film rzeczywiście to 13 Dzielnica wersja Detroit ;) Może dlatego,że to scenariusz i produkcja także Luca Bessona

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones