PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=550879}

Bridget Jones 3

Bridget Jones's Baby
7,1 136 956
ocen
7,1 10 1 136956
5,6 22
oceny krytyków
Bridget Jones 3
powrót do forum filmu Bridget Jones 3

w najnowszym filmie o dziennikarce Bridget i Mark zostaną rodzicami. Nie potrafię w tej chwili ocenić jak mi się to widzi(raczej średnio) bo osobiście wolę pannę Jones w wersji niezależnej, kursującej między fajkami, kieliszkiem, Danielem Cleeverem i Markiem Darcy :) nie wyobrażam jej sobie w roli mamuśki

ocenił(a) film na 7
emmeline37

i właśnie dlatego pewnie będzie to znów prześmieszne ;dd jones jako mama ha

emmeline37

W felietonach, na podstawie których ma powstać trzecia część ojcem dziecka jest Daniel. W ostatnim felietonie H.F. zakończyła swoją przygodę z Bridget pisząc, że B.J. nie ma już czasu na pisanie dziennika bo zajmuje się synkiem.
Miesiąc temu szukałam informacji na temat produkcji trzeciej części, ale informacje w internecie są sprzeczne więc nie wiadomo kiedy i czy w ogóle film powstanie.

ocenił(a) film na 7
iksja

Hmm wydaje mi się, że powstanie bo RZ podobno długo nie chciała przyjąć roli ale z braku propozycji nagle jej się odwidziało. Z tym, że nie słychać nic o pozostałych dwóch gł bohaterach zobaczymy jak to będzie ja nie czytałam książek także nawet nie miałam pojęcia o 3 części

unfeeling

ja czytałam w JOY'u, że Renee zgodziła się zagrać Bridget. Nie wiem, czy to wiarygodna gazeta, ale skoro już tak napisano to jest jakiś sygnał.

ocenił(a) film na 7
emmeline37

ja na jakimś serwisie plotkarskim zresztą skoro jest w obsadzie, to ktoś musiał mieć dobre źródło podając ja :o)

unfeeling

Ale dlaczego z Danielem..:C

ocenił(a) film na 7
DizzyMissLizzy

tak, żeby coś się działo ;o)

unfeeling

spalili. Działoby się jakby Bridget robiła z siebie kretynkę w arystokratycznej, ułożonej rodzinie Darcy'ego.

emmeline37

dokładnie. teraz wyjdzie z tego brazylijska telenowela.

DizzyMissLizzy

Pocieszeniem jest to, że film jest na podstawie książki i felietonów a nie ekranizacją. Nie sądze, żeby w filmie zrobili tak, że ojcem dziecka jest Daniel. Przecież to Marc jest tym jedynym. Dwie pierwsze części filmu też różniły się od książek,
Ja czytałam wywiady, w których RZ wypowiadała się, że nic nie wie o trzeciej części, a wcześniej wystąpiła na jakimś pokazie w przebraniu grubej Bridget. Troszkę bez sensu. W innych artykulach znowu coś wspominała o trzeciej części. Producenci mieli film w planach, ale jak jest teraz? Do lutego juz raczej nie zdążą. :(
Jeszcze z newsów, to RZ podobno nie miała już tyć do filmu tylko za każdym razem być charakteryzowana i występować w pogrubiającym kostiumie.
Ciekawe co z tego wszystkiego wyjdzie.

ocenił(a) film na 7
iksja

Słyszałam, że nie godziła się na tycie. Zresztą charakteryzacja to nie problem.

Ale ciekawe jak dwie pozostałe gwiazdy narazie tylko słyszymy o udziale RZ. Nie wyobrażam sobie, że nagle zmieniają gł bohaterów.

Nie czytałam ani jednej książki także nie wiem co się dzieje w trzeciej części, jestem ciekawa czy skopią jak to mają w zwyczaju czy jednak mogła by być to dobra kontynuacja.

unfeeling

nie no, nie mogą skopać trzeciej części, skoro dwie pierwsze były świetne! Może coś wymyślą fajnego.

ocenił(a) film na 7
emmeline37

ja z kolei czytalam w jakiejs gazecie ze RZ nic nie wie o 3 czesci ,ale gdyby takowa byla to z checia wezmie udzial...
mam nadzieje ze nagraja 3 czesc jaka by nie byla -uwielbiam ksiazke i filmy odstresowuja i rozweselaja:)

ocenił(a) film na 7
pozeracz

No, tak myslałam, że chyba coś nie hallo skoro o filmie od dawna nic nie słychać ehh...

ocenił(a) film na 9
unfeeling

w książce jest ,że ojcem jej dziecka będzie Cleaver i ona w końcu jego wybierze (tak mi ciocia mówiła )....mam nadzieję,że film będzie inny!przecież ona nie może zostawić wspaniałego Marka! ojjj nie mogę się doczekać jak Colin Firth będzie wyglądał w tym filmie :) duży odstęp czasu ,no no już nei mogę się doczekać, ale oby nie skopali tej części bo wszystko legnie w gruzach!

moniq60

Ponoć zajdzie w ciążę z Cleaverem, ale ten ją zostawi i to Mark będzie ją ratować ;D. Nie wyobrażam sobie Bridget bez Marka....

ocenił(a) film na 9
novocaine_

;( ja tez nie! czemu z ym danielem?!

mariaxik

Lubie filmy z Bridget i jestem pewna ,że na samym końcu będzie z Markiem - jak w dwóch pierwszych częściach.Widzowie na to liczą wiec myśle ,że tak zrobią :) Jeszcze na końcu wyjdze ,że to dziecko biologiczne Marka :P
Ale tak serio to nie wyobrażam sobie ,żeby Bridget po przygodach z Danielem miala znowu wpasc w jego ramiona,bardziej wiarygodne bylo by dla mnie gdyby byl to ktos inny bo Jak to ,będzie ze Bridget znowu sie nabierze na te slodke slowka i klamstwa Daniela ?.ale wkoncu tym filmom urok nadaje wlasnie ten trojkat milosny :P Mam nadzieje ,ze nie zepsuja trzeciej części i ,że wyjdzie im calkiem niezla trylogia przy ktorej mozna sie niezle posmiac :P

Open_W

Wątpię, żeby był ktoś inny. Ponoć Bridget i Mark nie będą mogli mieć dziecka, pokłócą się i rozstaną. A Bridget jest zdolna ;), więc znowu da się omamić przez Daniela.

iksja

Czy te felietony można dostać gdzieś w sieci? Bardzo proszę o odpowiedź.

CountessGemini

tylko po angielsku: http://bridgetarchive.altervista.org/library.htm

iksja

Po angielsku może być, jak najbardziej:) Dziękuję!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones