PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=550879}

Bridget Jones 3

Bridget Jones's Baby
7,1 136 922
oceny
7,1 10 1 136922
5,5 21
ocen krytyków
Bridget Jones 3
powrót do forum filmu Bridget Jones 3

Wcześniej chodziły słuchy, że Bridget ma być wdową po Marku, a tu się okazuje, że Mark żyje, Bridget jest w ciąży, i to nie wiadomo z kim!!! No ja się zastrzelę :)

ocenił(a) film na 10
carolotta

Sam scenariusz filmu jest oparty na felietonach pisarki, książka to tak jakby odrębna historia.

Chociaż nigdy nic nie wiadomo ;)

carolotta

No właśnie obejrzałam zwiastun i jestem rozczarowana, bo myślałam, że to będzie na podstawie książki. No ale jak widać całkowicie to odbiega od książki. Niemniej zapowiada się śmiesznie :)

aanaa_4

Ja się tam cieszę, że jest postać Marka Darcego. Bardzo go lubię!

ocenił(a) film na 8
LoveKills

Spoiler:




Z tego co pamiętam Bridget w książce miała więcej niż jedno dziecko i Mark miał wypadek kiedy Ona te dziecko urodziła :|

Amistat

no dokładnie. Bridget jest w książce wdową.

ocenił(a) film na 8
LoveKills

Szkoda tylko że mogłam przeczytać tej części do końca. :(

carolotta

W ksiazce bridget Ma dwojke bardzo niesfornych dzieci ktore chodza juz do podstawowki. Mark zginal jakis czas wczesniej. Wiec film jest z okresu przed ksiązką

ocenił(a) film na 4
scarple

Dlatego właśnie nie czytałam trzeciej części książki. Nie wiem jak wena autorki mogła jej spłatać takiego figla jak uśmiercenie Marka :/

ocenił(a) film na 5
Morska_Bryza

hahah zgadzam się , wiem ,że to brzmi banalnie ale bez Marka nie ma Bridget i odwrotnie a 2 pierwsze cz. nie mają sensu. Nie wiem nawet czy wybiorę się do kina , poczekam na spoiler ,kto tym ojcem faktycznie jest . Jeśli Pan od Grey's Anantomy to sobie daruje. Jeszcze żeby to Hugh....

carolotta

o jejku jejku jaka sensacja

MCmagenta

Nie sensacja, ale ja jakoś jestem rozczarowana takim obrotem sprawy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones