PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=771723}
6,2 72 942
oceny
6,2 10 1 72942
3,9 15
ocen krytyków
Bright
powrót do forum filmu Bright

Czytam komentarze, patrzę na ocenę i nie wierzę. Jaki niewykorzystany potencjał, tu nie chodzi nawet o pomysł czy tematykę, to jest po prostu bardzo źle zrobiony i nudny film. Dialogi skopane maksymalnie , zero albo prawie zero humoru, Will Smith wyglądał jakby bardzo mu się nie chciało, sceny pozornie głębokie czy wzruszające wywoływały zażenowanie i śmiech. Jedyne co to charakteryzacja była całkiem całkiem. Pomysł jak to pomysł , nic wyjątkowego, ale można było zrobić to dobrze. Albo przynajmniej przyzwoicie i z jajem.

ocenił(a) film na 4
Marcela12393

Na pewno niewykorzystany potencjał, choć to rzeczywiście za dużo powiedziane. Nordycka mitologia w realiach współczesnych to jednak ryzykowny pomysł, bo można łatwo zgubić się w detalach i niespójnościach. Scenariusz bardzo miałki, napisany przez ludzi bez talentu. Widać to po momentami bardzo słabych dialogach i źle opowiedzianych wątkach. Nie powiem jednak, że film był nudny, jakoś nie wierciłem się niespokojnie podczas seansu. Smith rzeczywiście jakby zmęczony, ale może on się po prostu tak starzeje. To przecież nie ten sam Smith co aktor sprzed, powiedzmy, 15 lat. Ale wciąż obsadzany w podobnych rolach, mających na siłę zachować mu aktorską młodość i werwę.

per333

Ja pier.... Włączając ten film czego się spodziewałas? Oglądaj filmy z festiwalu w Cannes, Berlinie wtedy poczujesz glebie

ocenił(a) film na 4
Marcela12393

Świat w filmie jest fajny... i tylko to. Film strasznie mnie nudził :(. Zmarnowali całkiem fajny pomysł.

Marcela12393

nudna historia w ciekawym świecie

ocenił(a) film na 1
Marcela12393

Dwie godziny w poszły w piach. Może w stanie nietrzeźwym przyznałbym dwie gwiazdki. Ale 6.2 to trochę za dużo jak na taki beznadziejny film. Fabuła bez sensu i bez odpowiedniego wprowadzenia. A Will Smith faktycznie gra jakby mu się nie chciało.

ocenił(a) film na 2
Marcela12393

Bogactwo światów i symboli ale w tym wszystkim musi być też historia a ta jest tu prostacka do opowiedzenia w 30 sek. Podpisuję się pod powyższymi opiniami.

Marcela12393

Mi się śmiać chce jak czytam czasem jakieś artykuły itp; że boją się inwestować w takie czy takie filmy bo jest ryzyko, że nie zarobi film. No ale jak widać na takie nie boją się łożyć kasy XD Duży minus dla Willa, że w tym zagrał ale on już tak ma. Ma więcej przecietno-slabych filmów niż dobrych.

ocenił(a) film na 9
Sharimsejn

Nie pisze tu,ale nie mogłem się powstrzymać, bo chyba osoby powyżej oglądały inny film:( 10/10 Świetny pomysł na film, gra aktorska, efekty. Nie ma się do czego przyczepić

ocenił(a) film na 5
Marcela12393

Ja też czytam i nie wierzę, że musiałaś esej napisać o tym jak bardzo Ci się ten film nie podobał :p nie podobał się to nie podobał, na ch... drążyć temat i silić się na jakieś wielkie oceny i udawać recenzentkę ;p

ocenił(a) film na 8
Marcela12393

Jakie sceny głębokie i wzruszające? To nie taki film. To jest akcja, niezły klimat, trochę humoru... dobrze się bawiłem na filmie i nawet obejrzałem drugi raz ze znajomymi. Do piwa idealne. Jak na Netflixa jestem pozytywnie zaskoczony.

ocenił(a) film na 7
Marcela12393

Marcela12393 Nie wiem co cię tak rozczarowało i właściwie to czego ty się spodziewałaś zasiadając przed tym seansem? Czego oczekiwałaś po filmie o Orkach i Elfach? Myślałaś że to będzie kolejny Nothing Hill?! Hahaha.. kabaret.
Na przyszłość nie oglądaj czegoś, czego nie lubisz.. tym bardziej jeśli nie rozumiesz przesłania i humoru płynącego z ekranu, bo wtedy to z pewnością zmarnowany czas..

Marcela12393

strasznie ciężki, masę krwi i nieuzasadnionej brutalności jak w horrorze, a patosu tyle że rzygałem tęczą. Jakby wywalili patos, dali mniej krwi a więcej humoru/lekkości byłby fajny. A tak to nudny nieprzyjemny film.

Marcela12393

strasznie ciężki, masę krwi i nieuzasadnionej brutalności jak w horrorze, a patosu tyle że rzygałem tęczą. Jakby wywalili patos, dali mniej krwi a więcej humoru/lekkości byłby fajny. A tak to nudny nieprzyjemny film.

Marcela12393

strasznie ciężki, masę krwi i nieuzasadnionej brutalności jak w horrorze, a patosu tyle że rzygałem tęczą. Jakby wywalili patos, dali mniej krwi a więcej humoru/lekkości byłby fajny. A tak to nudny nieprzyjemny film.
NIE MA jakiegokolwiek powiadomienia że komentarz dodany, co z partactwo UI na tym filmweb

ocenił(a) film na 2
Marcela12393

Tak. Koszmarnie nudny i szmirowaty. Wszystko źle

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones