PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112686}
5,3 1 191
ocen
5,3 10 1 1191
Britannic
powrót do forum filmu Britannic

1. Wyreżyserował ten film James Cameron.
2. Byłby zgodny z faktami.
3. Lepsza obsada.
4. Ciekawsza akcja.
5. Scena zderzenia z miną wyraźniejsza.
6. Dobrze przemyślane.
7. Reżyser zrobił zmieżdżenie szelupy pod czas przewrotu
8. Idealne ujęcia.
9. Zero kryminału.
10. Ciekawsza i ładniejsza historia.
I to 10 moich przykazań.

malamar

1. Gdyby ten film zrobił Cameron byłby wiecznie porównywany do Titanica i obydwu produkcjom nie wyszłoby to na dobre.
2. Nie widzę zbyt wielu niezgodności. W każdym razie więcej niezgodności można znalezć w osławionym filmie "Titanic"'97.
3. Przydałoby się ale niestety. Choć musze przyznać że nie mam większych zastrzeżeń co do gry aktorskiej.
4. Moim zdaniem film jest wystarczająco napakowany akcją. To nie "Mission Imposible" czy kolejny Bond...
5. Jeżeli oglądałeś film (a jeżeli nie to nie wiem czemu sie wypowiadasz krytycznie), to powinieneś wiedziec że statek nie uderzył w minę...
6. Hmm..."Dobrze przemyslane" A co konkretnie??
7. Zbyt oklepane. Wszyscy pewnie na to czekają a tu nic...lol
8. Każdy widz ma własne zdanie na temat ujęć. Ja nie mam nic przeciwko pracy kamery.
9. Przypuszczam że powstałoby tanie romansidło na wzór Titanica. Przynajmniej mamy tani wojenny kryminał... Nie jest tragicznie.
10. Wymysl lepszą to pogadamy XD

ocenił(a) film na 2
piotrek_1988_88

No tak, bo ty możesz oceniać, ale ty nie i jeszcze niech sam wymyśli historie

ocenił(a) film na 2
piotrek_1988_88

Nie, w tym filmie jest o WIELE więcej niezgodności niż w Titanicu, więc lepiej się nie wypowiadaj

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones