PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=208060}
7,2 56 238
ocen
7,2 10 1 56238
7,3 28
ocen krytyków
Broken Flowers
powrót do forum filmu Broken Flowers

Syn Dona

ocenił(a) film na 10

Podejrzewam, że ten ostatni dzieciak prawdopodobnie nie był synem Dona. Cały czas obstawiałem
na chłopaka widzianego w autobusie. W ten sam sposób kobiety reagowały na obu facetów - Don
jak i bezimienna postać drugoplanowa potrafili bez wysiłku rozkochać w sobie każdą kobietę.

ocenił(a) film na 9
pterodaktol

Przez myśl to mi nie przeszło, ale może twoje przypuszczenia są prawdziwe...

pterodaktol

Przez chwilę też tak myślałem, lecz nie jest tak. Narzeczona, w liście, który wysłała Donowi, pisze, że jej syn stanowi przeciwieństwo swojego ojca, jest skryty i nieśmiały.

ocenił(a) film na 10
Corn1408

Może ten chłopak emanował aurą ojca, ale tak naprawdę był właśnie skryty i nieśmiały? Czy jedno wyklucza drugie?

pterodaktol

Racja, zgadzam się.

ocenił(a) film na 10
Corn1408

Oczywiście to tylko założenie, nie mam jakichkolwiek dowodów na potwierdzenie tezy.

ocenił(a) film na 7
pterodaktol

Tak naprawdę nie wiadomo czy on wogóle istniał, nie ważne, bardziej chodzi o to jak Don podchodził do tej sytuacji przed podróżą a jak po niej. Nagle sam pomyślał, że chciałby, żeby to była prawda.

ocenił(a) film na 4
Reeven

dokladnie

ocenił(a) film na 5
pterodaktol

A ja pomyślałam, że tamta babka, pisząc mu o synu, zgotowała mu PIEKŁO. On teraz zawsze się będzie zastanawiał, kim była ta kobieta i czy mijany przez niego chłopak to nie będzie jego syn. Masakra!

ocenił(a) film na 5
Ametria

Spokojnie, ta historia wydarzyła się w filmie. Bill na pewno już nie pamięta, że grał w nim.

ocenił(a) film na 8
RAC_79

Jestem pewien, że pamięta. Po premierze chciał nawet zakończyć karierę, bo uważa występ w tym filmie za swój najlepszy w życiu.

ocenił(a) film na 5
Robert_Sawyer

Podeślij jakiś link z tym wywiadem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones