PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=208060}
7,2 56 339
ocen
7,2 10 1 56339
7,3 28
ocen krytyków
Broken Flowers
powrót do forum filmu Broken Flowers

film moim zdaniem bardzo kiepski, choć z opisu fabuła wydawała mi się ciekawa. zaintrygował mnie pomysł wizyt bohatera u dawnych dziewczyn, odwiedzenia ich po kilkunastu latach.. to musi wzbudzać ciekawość i emocje!! musi? no właśnie, emocji było jak śniegu w lecie- czyli zero! a ten cały don, powinien dostać oskara w jakimś przyrodniczym filmie o leniwcach:D naprawdę, miałam ochotę w pewnym momencie kopnąc tego faceta w d.. żeby sie ocknął i zaczął sprawniej i żywiej reagować i funkcjonować. więc nie opowiadajcie jaki to wspaniały film, bo zacznę wątpic w normalnych ludzi.


ocenił(a) film na 9
Deb

Ej, ej, spokojnie. To jest film Jarmuscha, a co za tym idzie, jest taki, jak poprzednie filmy tego reżysera. Jeżeli nie widziałeś/aś przedtem żadnych jego filmów, teraz już wiesz, czego się spodziewać oglądając następne. A po reakcji szczerze Ci tego nie życzę.
Dla mnie jest to wspaniały film, wspaniałego reżysera. Ale dobrze wiem, że styl Jima nie podoba się wielu ludziom. Dla fanów tego rodzaju filmów - 10/10.

daf

:)przypomniało mi się coś..jak kolega w pracy pryskał się perfumami Ch. Diora, były bardzo ciężkie i mocne. zapach mdlił aż głowa bolała, wieczyłyśmy gdy wychodził..ale były DIORA:D więc, co z tego że film jest jarmuscha jak jest nudny, a co za tym idzie, kiepsko się ogląda bo ciągnie się w nieskończoność. Fakt nie widziałam innych filmów tego reżysera, ale oceniam tu i teraz- broken flowers. Dior też potrafi mieć cudowne zapachy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones