PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37889}

Bruce Wszechmogący

Bruce Almighty
6,9 486 547
ocen
6,9 10 1 486547
6,0 30
ocen krytyków
Bruce Wszechmogący
powrót do forum filmu Bruce Wszechmogący

9/10

ocenił(a) film na 9

Aż dziwię się, że ten film ma tak niską ocenę. Moim zdaniem 7.5 w skali globalnej to minimum dla
tego filmu :) To nie ma być typowa komedia, która rozśmiesza od pierwszej do ostatniej minuty
(choć było bardzo dużo śmiesznych akcji), ale ten film ma również na celu przekazanie czegoś
ludziom, ma ich wzruszyć (końcówka filmu). Z tego filmu płynie przekaz i za to daję 9/10.
Znakomita gra Jima Carreya, pan Morgan oczywiście również na poziomie. Humor idealnie
pasuje w mój gust. Fantastyczny film i zasłużone moim zdaniem 9/10 :)

ocenił(a) film na 8
matix457

Też się dziwię. Wszyscy chwalą, a ocena poniżej 7. OCB?

michusz

Zgadzam się. Film jest świetny wg mnie. :)

ocenił(a) film na 9
Louise92

Ile razy bym tego nie oglądała to tak samo rozwesela. Nie w taki głupi sposób, że siedze i się śmieje, ale po prostu poprawia humor. Takie filmy tylko cenić! Ponadczasowy :)

Ladywithweapon

Dokładnie! Nie wymusza śmiechu, ale cały czas siedzisz (przynajmniej ja) i cieszysz gębę :)

ocenił(a) film na 10
Angela4b

Właśnie:) Naprawdę świetny, niewymuszony film:)

ocenił(a) film na 10
Ka2GA

2 część tego filmu - Evan wszechmogący - też świetna. Jak ktoś jeszcze nie obejrzał, to polecam:)

Ka2GA

Evan już nie jest taki komediowy, ale też przyjemny. W Brusie można dostrzec także głębsze przesłanie, oglądasz i możesz jakieś wnioski wyciągnąć - a nie często to się zdarza w dzisiejszym kinie. Polecam

Ka2GA

Evana chyba nie oglądałam całego, ale też był ok. Według mnie Bruce był dużo, dużo lepszy ale część druga też sobie radziła

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones