PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=333179}

Brud

The Dirt
7,1 17 979
ocen
7,1 10 1 17979
6,0 4
oceny krytyków
Brud
powrót do forum filmu Brud
ocenił(a) film na 8
JohnTheBrave

W trzech słowach ująłeś to co bym chciał powiedzieć. Jest taka krótka sekwencja/"streszczenie filmu"/ gdy jeden z muzyków opowiada jak jest na trasie koncertowej - na przykładzie jednego dznia /od 17.00 do 17.00/. Czytałem na tym forum wypowiedź, że "film jest nudny", ale by nie zostać zbanowanym nie skomentowałem owej wypoqrwawiedzi.

ocenił(a) film na 10
JohnTheBrave

Motley Crue nie biorą jeńców!

JohnTheBrave

Foockt.

ocenił(a) film na 4
JohnTheBrave

Właśnie ze szczerością ten film ma mega problem i nie chodzi mi ani o chronologię, ani odwzorowanie samych wydarzeń 1:1. Wybielanie ich zachowań, postaci kobiece potraktowane po macoszemu. Sprawia wrażenie napisanego na kolanie i bardzo gloryfikującego zespół, przez co wydaje się być nieszczery i łopatologiczny. Słabizna.

mtukallo

Bo to może film o facetach i ich muzyce, o zespole? Koncentruje się na zespole i nie wchodzi w zbędne dranaturgiczne dluzyzny.

ocenił(a) film na 4
JohnTheBrave

No właśnie nie jest o facetach xd
Jeżeli ktoś nie dostał raka od lzawych scen i tej lopatologii to ja już nie wiem. No ale netflix wyrzyguje tyle produkcji, że już chyba nie mogą być dobre.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones