PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10011900}

Brygada

La brigade
5,8 365
ocen
5,8 10 1 365
Brygada
powrót do forum filmu Brygada

Te maluśkie murzynki takie fajne i garną się do pracy jak żaden Francuz!
I jakie zdolne!
To może by było dobre w 2015, ale teraz to jest tak śmieszne, że zrozumiałem dlaczego ten film jest w kategorii "komedia"
Choć śmieszny zupełnie nie jest, to kategoria pasuje idealnie.
Dałem 9, bo jednak autorzy to zmajstrowali na najwyższym poziomie.
Tylko zupełnie nie rozumiem po jakiego grzyba to zrobili???

ocenił(a) film na 6
kotlet4ever

Kiedyś etniczne zróżnicowanie w filmach franc. było naturalne i nikt się nie czepiał. Teraz jest, bo polityczna poprawność, bo nie wypada inaczej, co nie zmienia faktu, że film fajny.

ocenił(a) film na 7
Dramat

Dokładnie. Film jest fajny, bardzo ciepły. Mam wrażenie że takich filmów w Europejskiej kinematografii brakuje. Zupełnie nie zwracając uwagi na tematykę.

ocenił(a) film na 6
kotlet4ever

Nie czarna Kleopatra ani czarne księżniczki w XIX-wiecznej Anglii, ale takie kino trafia do mojego serca.

kotlet4ever

Nie za pozno na takie ohydnie prawackie bezmozgie podejscie? Zachecam do dzielenia sie pogladami na lamach jakiegos amerykanskiego tabloidu dla "red necks", zakladam jednak, ze nie znasz angielskiego. W takim razie może na lamach czegos szczeropolskiego dla przyjemniaczkow neo-nazi spomiedzy Odry i Bugu

ocenił(a) film na 9
elzunia_filmweb

Masz pianę na buzi.
Zgłoś się do lekarza - to nie tylko brzydko wygląda, ale może być oznaką wścieklizny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones