PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32400}

Brzdąc

The Kid
8,1 18 438
ocen
8,1 10 1 18438
8,3 20
ocen krytyków
Brzdąc
powrót do forum filmu Brzdąc

londynska mgla

ocenił(a) film na 10

jeden z moich filmuw zycia,niesamowity,powalacacy,wzruszajacy.rola jackiego coogana to najlepsza rola dziecka w filmie w histori.jest taki prawdziwy.mam duzy sentyment do tego filmu,plakalem jak bubr,w wielu momentach.szczegulnie poruszajaca jest scena kiedy zabieraja brzdaca do sierocinca.dla chaplina byla to podruz sentymentalna i emocjonalna w przesz;losc do swojego smutnego dziecinstwa,kture spedzal na ulicach londynu,gdzie mieszkal ze swoim bratem i matka w malym mieszkaniu na poddaszu.matka pograzala sie w chorobe psychiczna,charlie razem z bratem trafili do przytulku w lambeth.mimo puzniejszej slawy,sukcesuw i pieniedzy charlie nigdy nie zapomnial o mrocznym,biednym dziecinstwie i ludziach wyrzuconych poza nawias.mysle ze stad sie wziela jego wrazliwosc na ludzki los.niesamowite sa sceny snu z latajacymi aniolkami.film ktury trzeba zobaczyc.10/10.

blandest

Wiesz, ciężko się czyta tekst w którym ktoś nie używa wogóle "ó". No ale że niesamowity film to się zgadzam:)

blandest

Widzę,że Pan tak samo jak ja wie dużo o Chaplinie.Bardzo się ucieszyłam,że jest ktoś kto darzy go takim sentymentem jak ja.Fascynowała mnie jego postać jako człowieka,nie zaś postać kreowana na ekranie.Biograf pisał,że Charlie był takim cholerykiem,że gdy wchodził do swojej wytwórni ubrany w zieloną marynarkę,niezwłocznie trzeba mu było zejść z drogi.Zawsze ją wkładał gdy się wściekał.A czy pan wie,że Jackie Coogan grał dużo póżniej wujka Festera w pierwszej wersji "Rodziny Adamsów"?Tak,tak..Wszyscy się zmieniają.Nawet słodki Jakckie.Pozdrawiam wielbiciela Chaplina.Dobrze,że są ludzie,dla których on ciągle istnieje.A nie jak ktoś tu napisał,że premiera po 80 latach nie ma sensu.:)

BMGSadowska

Pozdrowienia dla Pani Ireny dzięki której filmy te mają u nas swoje premiery, nie ważne po ilu latach!:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones