PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4394}
7,2 872
oceny
7,2 10 1 872
Bułeczka
powrót do forum filmu Bułeczka

dziś zassałem ją sobie... i jestem pod wrażeniem... jak patrzę na dzisiejsze dzieciaki, co to tylko Quake, Mortal Kombat i Tekken im w głowie... piłki to to kopnąć nie umie... a wartości nie mają za grosz:/
piękny film...
dziś nikt nie ma Czaroduszki... jest Barbie... ehhhhhh

idolPL

wiesz tak już jest niestety.. przemoc, pycha i arogancja to są motywy przewodnie dzisiejszych szczylów..ja tam jestem z rocznika 90 i wiem co to to znaczy magia klimatów, aż zanatto. Różnie bywało ale disneya doceniam, a ten film jest taki średni na jeża, troche dziwny. To wygląda jakby były przyćpane życiem te dziewczynki hehe. Ty ale od tekkena sie oddupc dobra! ta gra to poezja na playa :) i sie poprostu nie znasz

dejwidoX

jesteś z rocznika nie z tego filmu
mój syn się dziwił jak to kiedyś nie było pilota do tv,i że były tylko dwa kanały,i że nie było kolorowej telewiZji
wychowany na ps i internecie
one są przyćpane?one były normalne i prawdziwe
to wy jesteście przyćpani
my całe dnie byliśmy na dworzu biegając boso po kałużach
wasze pokolenie zna tylko rozrywkę rodem z prądu
co się stanie jak wyłączą prąd?:)

Tzolkin

Nie będziesz mógł się mądrzyć w internecie.

dejwidoX

Ja tez jestem z rocznika 90. i przynjamniej w latach 90 życie dziecka było całkiem pdobne do tego co w serialu. Choć zabawek było już wiećej :)

Te dziewczynki są oczywście normalne. Niestety dziś wszystko jest wywrócone do góry nogami...

idolPL

Świat idzie naprzód. Poza tym Barbie i inne zabawki z zachodniej półki były tylko nieosiągalne w Polsce. Młodzież, z dawnych filmów zupełnie inaczej jest przedstawiana. Zwłaszcza z filmów byłej komuny. Kiedyś stawiano nacisk na większą kulturę i wychowanie. Film trochę
przypomina współczesną telenowelę Główna bohaterka jest niczym anioł. Chce dla wszystkich dobrze, a przez intrygi wpada w kłopoty. Mamy również rozpieszczoną jedynaczkę i gosposię, która jest wpatrzona w swoją podopieczną. Zapracowanych rodziców, zwłaszcza matkę która nie ma czasu dla córki.

idolPL

Patrzę sobie...Bułeczka...
Skąd ja to znam. Nie pamiętam bym oglądał. Może jednak...tyle lat minęło :)
Czytam forum filmu, a tu widzę znajome słowo - elementarz ;)

idolPL

Świat się zmienia na lepsze i na gorsze, to normalna kolej rzeczy. Gloryfikowanie przeszłości w całości i potępianie w czambuł teraźniejszości świadczy albo o krótkiej pamięci, albo o patrzeniu tylko na bardzo niewielki wycinek rzeczywistości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones