PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=507697}

Bucky Larson: Urodzony gwiazdor

Bucky Larson: Born to Be a Star
4,5 2 458
ocen
4,5 10 1 2458
Bucky Larson: Urodzony gwiazdor
powrót do forum filmu Bucky Larson: Urodzony gwiazdor

tragedia

ocenił(a) film na 1

co ja wlasnie zobaczylem, ten film to najglupsza i najbardziej zalosna zebranina o chociazby 1 usmiech widza jaka widzialem
nie wiem kto wymyslal te zarty ale jesli ma powyzej 12 lat to nalezy mu wspolczuc
ponad godzina zartu, ze facet ma malego i mu dokleili zeby, w dodatku na najbanalniejszym schemacie tandetnych komedii, "marzenia-sukces-milosc-rozstanie-smutek-happy end"
ciezko uwierzyc, ze ktos po obejrzeniu tego czegos uznal, ze to jest fajne
w tej chwili chyba nie jestem w stanie wymienic gorszego filmu jaki widzialem przez ostatnie 5lat, masakra

El_Magiko

Dawno nie wyłączyłem filmu przed końcem, ale tego 9ówna nie da się oglądać.Szkoda mi gwiazd, które dały się namówić na występ w tak beznadziejnym filmie.Scenariusz mógł napisać tylko jakiś idiota, którego wujek brał za często na kolana.Do tego główny bohater jest tak straszny, że nie można na niego patrzeć.

ocenił(a) film na 1
El_Magiko

"nie wiem kto wymyslal te zarty ale jesli ma powyzej 12 lat to nalezy mu wspolczuc"
"Scenariusz mógł napisać tylko jakiś idiota, którego wujek brał za często na kolana."

Scenariusz i produkcja - Adam Sandler. Myślę, że to wszystko wyjaśnia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones