PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10048689}
6,4 6 612
ocen
6,4 10 1 6612
Budda. Dzieciak '98
powrót do forum filmu Budda. Dzieciak '98

Przecież do Czarnobyla jeżdżą masowe wycieczki więc nie rozumiem argumentacji jakby to było włożenie głowy do paszczy lwa :)

x_carlito

Geniuszu dowiedz się najpierw co w tym Czarnobylu robił potem napisz komentarz

ocenił(a) film na 1
GCBW

Wszedł do betonowej kopuły i sfilmował rdzenie reaktora?

ajron1960

To byłoby zbyt nudne

x_carlito

Koko

Bessiek

Chanel na dobry dzień

GCBW

Hahaha nie chciało mi dodać komentarza. Próbowałem parę razy i się nie dało. Wpisałem jakieś głupoty i od razu poszło hahaha. A chciałem napisać że zorganizowane wycieczki nie driftuja po Czarnobylu.

Bessiek

Bahah to fakt ale wiesz bo to taki zbędny komentarz był nawet nie chodzi o kogoś kto wie a kto nie wie bo ktoś kto nie wie przeczyta i to takie wprowadzenie w błąd mordko bo fakt faktem ludzie jeżdżą ale nie robią takich mocnych akcji

GCBW

Driftowanie po Czarnobylu to faktycznie mocna akcja. Taka nie za mądra niestety. Czarnobyl i Prypeć to smutne miejsca naznaczone śmiercią i cierpieniem ale rozumiem, że kasa najważniejsza. Dobrze, że byłem w innym terminie Każdy ma inne wartości. pozdrawiam

x_carlito

I co z tego że smutna? XD to oznacza że trzeba chodzić z kijem tam w dupie XDDDDDD śmierć to śmierć każdy skończy kiedyś pod ziemią czy naturalnie czy tragicznie proste

GCBW

To kiedy Auschwitz? Ewentualnie płyta lotniska w Smoleńsku, chyba że skromniej to jakaś nekropolia?

krewboga

Szkoda strzepic ryja na typa co by laskę temu typowi zrobił nawet jak by mu matkę wyruchał i nazwał by to mega gruba akcja. Zresztą gość założył konto 23 lutego 24 i jedyny film który chce obejrzeć to ten film "dokumentalny"

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
GCBW

oj coś widzę że zatkało kakało. cóż mało wiem o tym panu Kamilu w takim razie, bardziej kontrowersyjny coś widzę niestety

GCBW

Tym komentarzem od razu widać, że jesteś dzieckiem. Nie rozumiesz czym jest szacunek do miejsca i ludzi, których spotkała tragedia. Obrzydliwym jest krecenie przez youtubera mającym poklask wśród młodzieży driftu w miejscu tragedii, aby zarobić trochę pieniędzy. 

GCBW

niech na nastepny raz zrobi drift w obozie zaglady w oswiecimiu bo przeciez nie ma co czcic pamieci ofiar bo to smutne i nie pasujace do nowego pokolenia tiktoka gdzie sie tanczy i zgrywa idiote

GCBW

"pedofili by słuchał gdyby robili piosenki"

ocenił(a) film na 1
x_carlito

jaki odbiorca, taki kontent. Pod IQ widza dany film jest robiony imo

ocenił(a) film na 10
x_carlito

ty jestes zazdrosnay że komuś sie udaje stary capie

ocenił(a) film na 1
GCBW

Mocnych akcji? Bo się pokręcił w kółko na asfalcie? Ja widziałem jak ludzie na przypale wdrapują się tam na wielki radar i robią inne dobre akcje, a wy mi wyskakujecie tutaj z paleniem gumy na asfalcie? W kraju, w którym za łapówkę można wszystko załatwić?

ocenił(a) film na 1
x_carlito

wzór dzisiejszych cnót. Co powiedzieć o społeczeństwie, które kupi bilet na taki "film"? Retoryczne

ocenił(a) film na 10
x_carlito

Ty chyba nie ogarniasz co oglądasz

x_carlito

czego się spodziewasz od marketingowego bełkotu który napala ludzi na film zamiast podawać fakty

ocenił(a) film na 3
x_carlito

Co innego wycieczki co innego wjechać sobie do strefy zakazanej. Wycieraczki są opłacone a wyjazd nie!

Garis_On

Musiałbym nie znać realiów strefy żeby uwierzyć :)

x_carlito

Też nie rozumiem czemu budda dostał ejakulacji na ten czarnobyl, jeszcze bardziej nie rozumiem czemu współpracuje ze złodziejami i 60 tkami

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones