PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4376}
7,4 19 696
ocen
7,4 10 1 19696
7,1 14
ocen krytyków
Bullitt
powrót do forum filmu Bullitt

Nie wiem co wy o tym sadzicie, ale dla mnie to mowi samo za siebie - na tym portalu siedzi
dzieciarnia. Najlepsza wg mnie rola McQueena (obok Wielkiej ucieczki i 7 wspanialych) a
nawet nie jest w top 100. No coz... to tylko swiadczy o portalu

ocenił(a) film na 10
elohortex

Ten portal dawno zszedł na psy, więc tak niska pozycja "Bulitta" mnie kompletnie nie dziwi.

elohortex

Wszystkie te rankingi są delikatnie powiedziawszy niesprawiedliwe.............. "Bullitt" tak jak dziesiątki a nawet setki innych filmów są ignorowane i nie doceniane przez potencjalnych użytkowników tego portalu z reszta to samo dzieje się w rankingu aktorów gdzie takie legendy jak np Paul Newman czy Gregory Peck nie mają w nim zasłużonego miejsca. Patrząc na to wszystko zastanawiam się jak Steve McQueen dostał się do 4 dziesiątki top 100 aktorów.......

ocenił(a) film na 6
klejstos31

Wg. mnie należałoby zmienić algorytm oceny. Jeśli taki film jak Bullitt ma niecałe 2 tys. głosów to przy obecnym algorytmie nie może równać się np. z Avatarem który ma ponad 70 tys. oddanych głosów.

ocenił(a) film na 10
elohortex

nie ma się co denerwować - rankingi są właśnie dla "dzieciarni", dla mnie bullitt to najlepszy film - tylko on ma u mnie (z filmów) 10/10 - tak samo jak McQueen, który jako jeden z niewielu zasłużyli na 10/10. w każdym razie mnie to tak bardzo nie porusza, że znakomici ludzie/aktorzy są niedoceniani (jak i znakomite filmy), na takich portalach - to daje im coś w rodzaju azylu - po prostu im mniej jest coś medialnego, tym mniej ludzi się tym interesuje, którzy "nie powinni" się wypowiadać - laików. Innymi słowy, jest większe prawdopodobieństwo, że wchodząc na stronkę bullitta mniej znajdzie się tu wypowiedzi typu "słabe efekty specjalne", "nudny film", czy "można pooglądać tu tylko stare samochody" - chociaż, jak widać, i takich jest tu trochę. a rankingami nie ma się co przejmować - jakby ten film był na pierwszym miejscu to pewnie, byłby w tv puszczany raz na miesiąc - wszystkim by obrzydł i spowszechniał, a na filmwebie byłoby 600 tematów, które w większości redagowane by były głównie przez "dieciaków" piszących o tym, ze nie rozumieją jak taki film może być na pierwszym miejscu, skoro avatar jest dopiero 250-ty ;P

ocenił(a) film na 4
elohortex

Film się zestarzał, jest niedzisiejszy, wlecze się jak flaki z olejem, scenariusz ma błędy o czym mówili sami twórcy, a McQueen akurat zagrał tutaj przeciętnie - snuje się przez większość filmu z tępym wyrazem twarzy. Ocena w rankingu jak najbardziej zasłużona.

mercx

kiedy wreszcie te gimbusy przestana sie wymadrzac?

ocenił(a) film na 4
kotbury

jeśli mówisz o sobie to masz racje

ocenił(a) film na 4
elohortex

Steve McQueen który cały film gra jak naburmuszony nastolatek z miną jakby miał się za chwilę rozpłakać ? To kiedyś był symbol męskości ?
Akcja pozbawiona sensu, dluuuuuuuzy się niemiłosiernie. Scena pościgu - nieporozumienie. Wiem że były inne czasy ale 10 min jazdy w kółko, pomijam że 5 razy mijają tego samego zielonego garbusa. Emocje jak na grzybach. Profesjonalny zabójca który w hotelu nie potrafi zastrzelić ofiary z odległości metra. No i fabuła ogólnie, intryga naciągnięta bez sensu i absurdalnie przewidywalna. Ale największy minus to główny bohater. Pozbawiony życia i flegmatyczny.
Jedyny plus tego filmu to widoczki pięknego miasta

ocenił(a) film na 6
elohortex

To film co najwyżej poprawny. Kilka lat po obejrzeniu nie pamiętam kompletnie fabuły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones