PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4376}
7,4 19 696
ocen
7,4 10 1 19696
7,1 14
ocen krytyków
Bullitt
powrót do forum filmu Bullitt

MISTRZOSTWO.

ocenił(a) film na 9

Jestem w połowie ogladania filmu... i co? Nie rozumiem jak komus nie podoba sie taki klasyk.

Plusy?
+San Francisco Końca lat 60
+Klimat
+Mustang
+CHARGER
+STEVEEEE McQUENN!!!!
+Scena z lusterkiem plus cały pościg.
+Niebanalna historia trzymajaca w napieciu.
+Montaż!
+Panienka głównego bohatera
+Głębia bohaterów
+Teksty

toddlockwood

jak można komentować w połowie filmu, no nie mogę.

ocenił(a) film na 9
ztomix

Jak mozna miec taki ryj jak ty - to jest własnie tego typu pytanie drogi kolego. Ale ja ci chociaz odpowiem. Można gdy pieprzony film sie buforuje. Ot co.

ocenił(a) film na 9
toddlockwood

haha co to za debil. Mowi ze ktos ma jakis ryj chociaz nie wie jak wyglada! Puknij sie w głowe, i nie ocenai sie w połowie, ponieważ nie wiesz jak sie zakonczy. Czesta druga polowa jest zalosna i wtedy ocena w doł. Ja akurat tez jestem w polowie, i wide ze film jest swietny 10/10 juz teraz , gdybym chcial moglbym napisac to co ty bo co za problem. LECZ PROBLEMEM JEST TO ZE BLUZNISZ NA KOGOS BEZ POWODU SZMATKO, i nawet nie miej zamiaru mi sie tu odgryzac

ocenił(a) film na 9
FastSurvival

Agha... najpierw naucz sie czytac... ze zrozumieniem :P Co wiecej twój nedzniutki post ocieka hipokryzjąąą wiec prosze bez takich :P

ocenił(a) film na 9
toddlockwood

domyslalem sie ze cos tam niby napiszesz, ale w sumie nie było tak źle hahahahha

ocenił(a) film na 9
FastSurvival

:) no widzisz. Ty niestety nie zaspokoiłeś moich wymagań

toddlockwood

Chciałbym tylko nadmienić, że moja wypowiedź nikogo nie obrażała i wraziłem tylko swoją opinię, że aby coś oceniać, trzeba coś zobaczyć do końca. Nie wiem skąd u Ciebie tyle agresji :)

A mój ryj może idealny nie jest, ale czuję się z nim dobrze :D

Peace.

ocenił(a) film na 9
ztomix

Jezeli wzioles to za obraze wobec ciebie to ci wspólczuję.... Ludzie nauczcie sie czytac ze zrozumeiniem, podobno ucza tego w gimnazjum.

toddlockwood

Czy ja napisałem, że się gdzieś widzę obrazę? Tylko się dziwiłem skąd tyle agresji. A ortografii też uczą w gimnazjum, a nawet w podstawówce :)

ztomix

''A mój ryj może idealny nie jest, ale czuję się z nim dobrze :D'' - to było piękne ztomix, zmiażdżyłeś mi system. To słowa godne podziwu człowieka mającego dystans do siebie. Brawo

ocenił(a) film na 9
toddlockwood

W pełni się z tobą zgadzam.
Na plus można dodać:
Takich filmów już nie nakręcą.
Prosye

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones