PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30903}

Bulwar Rumu

Boulevard du Rhum
5,5 306
ocen
5,5 10 1 306
Bulwar Rumu
powrót do forum filmu Bulwar Rumu

'Bulwar rumu' - komediodramat, tragikomedia czy dramat - jak to nazwać, nie wiem, ale po tym filmie Bardotka zbierała kolejne dobre recenzje i brawa, co się Jej należało.

Stworzyła postać uroczą i zabawną, tryskającą humorem, zmysłowością, ale i hipokryzją, biorąc pod uwagę to, jak sobie zadrwiła ze swego partnera...

'Bulwar rumu' to obok filmów takich jak
'Prawda' (1960)
'Na wypadek nieszczęścia' (1957)
'Niedźwiedź i laleczka' (1969)
i 'Viva Maria!' (1965)
jeden z najlepszych filmów B.B. i domaga się NATYCHMIASTOWEGO wydania!


bardotek69

Ponad rok od postu i zero odpowiedzi!

Zastanawia mnie dlaczego wszyscy zapomnieli o Bardotce i kiedy sobie o Niej przypomną?

Może wypadałoby wydać Jej filmy w roku 75. urodzin tej Żywej Legendy?

bardotek69

Dzisiaj jej 76 urodziny i nikt jej filmów do tej pory nie wydał. Szkoda...

doliwaq

Mijają miesiące, a polskiej wersji jak nie było tak nie ma! Skandal i smutek, że żyjemy w takim kraju.

bardotek69

Ciekawe czy chociaż z okazji 80. urodzin Brigitte w 2014 roku doczekamy się wydania Jej najlepszych filmów takich jak 'Prawda', 'Na wypadek nieszczęścia', 'Niedźwiedź i laleczka', 'Babette idzie na wojnę' i już wspominanego - 'Bulwar rumu'...?

PS: Czy macie choć może angielskie napisy do tego filmu? Jest to absolutnie NUMER 1 spośród filmów B.B., który oglądałem bez napisów a który chciałbym zobaczyć z tłumaczeniem BARDZO, BARDZO, BARDZO.

bardotek69

http://www.amazon.fr/Boulevard-rhum-Blu-ray-Lino-Ventura/dp/B006U1QS40/ref=sr_1_ 161?s=dvd&ie=UTF8&qid=1328544151&sr=1-161

jacek2

Mam ściągnięte z neta, chodzi mi o polskie lub choć angielskie napisy!

Ale widzę, że to edycja na Blu-Ray! Może jest szansa, że za 5 lat wydadzą i u nas... na DVD...

bardotek69

Po szesciu latach od twojego wpisu mam dobra wiadomosc
Nie bedzie wydania DVD, ale bedzie emisja w ktorys z wakacyjnych piątkow na TVP1 w cyklu Lato z Bardotka

matimat17

Bulwaru rumu?! Zartujesz?! Widzialem zwiastun i myslalem, ze pokaza jedynie te znane filmy, emitowane do znudzenia! To jest cos, jako ze do tego filmu nie moglem znalezc nawet i angielskich napisow! Dzieki wielkie;)

bardotek69

tak przynajmniej tutaj piszą, a to porzadna strona
m.satkurier.pl/102528

matimat17

Oja, rzeczywiscie, to naprawde swietny film godny polecenia, mam nadzieje, ze obejrzysz;)

ocenił(a) film na 6
bardotek69

jest do ściągnięcia z polskimi napisami

zorzklunej

Juz go mam;) ale dzieki za info!

bardotek69

Coz to za fajny film, wczoraj go sobie przypomnialem i wciaz jestem pelen podziwu dla kreacji Lindy Larue w wykonaniu Brigitte Bardot - prawdziwa gwiazda niemego kina:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones