PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790350}
6,5 41 221
ocen
6,5 10 1 41221
6,3 14
ocen krytyków
Bumblebee
powrót do forum filmu Bumblebee

Film to prequel który pokazuje co się wydarzyło przed pierwszą częścią serii? czy po prostu restart serii i tamte filmy to oddzielny kanon?

ocenił(a) film na 9
rotanimod

Wszystko najpewniej zależy od wyników finansowych i krytycznych, jak się uda to restart i nowe filmy będą obudowywane wokół tego. A jak jak się nie uda, to prequel

mistrz_sheldon

no ciekawe.... mi to bardziej na prequel wyglada poniewaz bee wyglada prawie tak samo jak w innych czesciach

ocenił(a) film na 9
rotanimod

Dla mnie Bee przypomina tego z G1, tylko twarz ma od Baya (lub z Prime)

mistrz_sheldon

zadalem inne pytanie :D

ocenił(a) film na 9
rotanimod

To tak, wg. pierwszych recenzji i opinii osób którzy oglądali film, jest to restart.

ocenił(a) film na 6
mistrz_sheldon

Mam nadzieje bo Bayformery to była porażka i gdyby ten film faktycznie okazał się sukcesem (zarówno finansowy jak i krytycznym) to niech zbudują od niego nową serie Transformers ale tym razem bez Michała Zatoki

ocenił(a) film na 9
rotanimod

Na angielskojęzycznej Wikipedii jest już streszczenie filmu. To musi być restart.

ocenił(a) film na 9
rotanimod

Film kończy się w taki sposób że linia czasu nie pasuje do pierwszej części Transformers z 2007. Więc mam nadzieje że to restart.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones