PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10007345}

Bunkier strachu

The Bunker Game
2,6 1 702
oceny
2,6 10 1 1702
1,8 5
ocen krytyków
Bunkier strachu
powrót do forum filmu Bunkier strachu

Potencjał ogromny, ale niestety zmarnowany- pomysł lokacji i gry super, aktorstwo- główna aktorka niestety tragiczna, grała strasznie sztucznie. Ale jest kilka aspektów przez które podniosłem ocenę aż o 2 oczka (chociaż pewnie jak się z tym prześpię to zmienię na niższą :). Scena, w której Marius, czyli ten aktor na wózku zaczął palić się w łazience na skutek awarii tegoż wózka elektrycznego była tak głupia, że aż mnie rozbawiła- dodatkowo po sali zaczęły roznosić się echa o grillowanym warzywie- okrutne, ale w tamtej chwili prychnąłem srogo. Dodatkowo tak jak wspominałem na początku- rodzaj gry i umiejscowienie lokacji w klaustrofobicznym bunkrze również wpłynęło na mnie pozytywnie. Natomiast największy minus to główna aktorka, której po prostu nie mogłem znieść, dziury fabularne i co najważniejsze WYBITNIE GŁUPIE decyzje i działania bohaterów- od rozdzielenia się, poprzez kwestię wmawiania głównej bohaterce paranoi, mimo tego że kolejne osoby ginęły i jednak coś się za tym musiało dziać. Film na raz, zdecydowanie za długo rozwijający się. Tak czy siak, to jest do przeżycia, osobiście widziałem dużo gorsze gnioty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones